Jurnal apicol

Creat de D006, Ianuarie 03, 2009, 03:51:39 PM

« precedentul - următorul »

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

D006

Dupa  o vacanta de vara  prelungita a sosit timpul  sa ma iuntorc la munca !  :bzz: De vina este Orban  precum si dragostea fata de APIARDEAL. Doream sa scriu mai mult dar cred ca nu e loc de maculatura .
  La munca !

tassevasi

  Bine ai revenit Dragos  ,spor la treba  !
   Numai bine si sanatate

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

alexutu

Bine ai revenit ,te asteptam d-le Dragos
Sanatate :bzz:
00007

Florin-braileanul (FlorinI)

sa traiesti grasule... iti ureaza, alt gras... :nudie:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

KTA-APIDORNA - Ski

 :welcome: Si va mai asteptam cu video-uri pe aici... :thanks:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

Bătrânul

Citat din: dragos2006 din Octombrie 26, 2012, 08:41:31 PM
Dupa  o vacanta de vara  prelungita a sosit timpul  sa ma iuntorc la munca !  :bzz: De vina este Orban  precum si dragostea fata de APIARDEAL. Doream sa scriu mai mult dar cred ca nu e loc de maculatura .
  La munca !
Vezi ca sintem exact in perioada tulburelului, perioada cu pericol pentru gura ta.... :limba: =D> nu pentru ce intra ci pentru ce iese  :wink2:

orbanstefan64

Citat din: dragos2006 din Octombrie 26, 2012, 08:41:31 PM
Dupa  o vacanta de vara  prelungita a sosit timpul  sa ma iuntorc la munca !  :bzz: De vina este Orban  precum si dragostea fata de APIARDEAL. Doream sa scriu mai mult dar cred ca nu e loc de maculatura .
  La munca !
asa este .......  :limba:
hai la munca doctore!!!!!
:hi: :hi: :hi:

D006

  Ma , in urma unei discutii cu stuparii de pe celalalt forum am ajuns la o idee  :uimit:  la primavara voi face un roi pe rame de trantor , sa vedem daca regina va ponta doar trantori sau - si albine lucratoare !

orbanstefan64

ce -si face omu cu mina lui ii lucru manual  =))
detalii .... da si rezultate....  stand by
:uimit:
:hi: :hi: :hi:

D006

  Stai sa fiu banat acolo si apoi dam drumul la discutii ! asta e naravul meu , pot sa postez pe un singur forum ... :rotfl:

orbanstefan64

d -re ai ramas tot ce ai fost lupul schimba ....... =)) =))

D006


apivasmob

Doctore! mi-ai dat palpitatii si chiar sa  :yahoo_cry:.
Sanatate tuturor apicultorilor