Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

cu una din asta risti sa dai jos neoanele de pe tavan  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kiwi Bee

Tircii siau lasat amprenta si in architectura din RO. Poate ca occidentul si media vor sa faca senzatie despre acel pod dar este un pod bun.... pacat ca nu incape decit un camion  :D .

tassevasi


tassevasi


Kov iulian

Am gasit  o cautare pe google a cuiva din america care zice cam asa :

"de unde cumpar bacterii pentru iaurt"
Imi pare rau ca nu stiu cine e acea persona ca ii  spuneam de unde  :  =)) =)) =)) =)) =)) =))

http://sanatate.findtalk.biz/t699-iaurturile-probiotice-flora-vaginala-si-rectala-va-saluta-pofta-buna

http://www.stareapresei.ro/danone-toti-producatorii-folosesc-bacterii-din-fecale-modificate-genetic-17310.html
Si dupa ce ca sunt de unde sunt mai sunt si modificate genetic . :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:

tassevasi


KTA-APIDORNA - Ski

Intra o domnisoara in macelarie si vede pe sus agatate piciore de porc.Curioasa, aceasta intreaba macelarul:

-Piciorele cum le dati?

Macelrul cu un zambet pervers pe fata:

-Le dau de o parte si de alta, draga domnisoara!

La care femeia enervata:

-Atunci dati-mi cateva limbi, va rog!
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

romikele

Fumatul pe timp de criza  =))

romikele


KTA-APIDORNA - Ski

‎- Ioane, ai luat salariul?
Ziceai că azi vi-l dă.
- Da Mărie, desigur. Ne-au plătit în "elefanți", nu în "lei".
- Cum așa, în elefanți?

Întoarce Ion buzunarele pe dos și zice:

- Na, uite-i urechile. Vrei să-i vezi și trompa?



Stire de ultima ora: Victor Piturca vrea sa convoace la NATIONALA doi ursi din Dambovita..pentru ca ATACA mai bine decat Tanase si Torje

Sotul intra rapid in casa, se arunca catre sotie, o saruta si primeste ca raspuns un sarut fierbinte.
- Acum, spune sotul, spune-mi cum arat fara mustati?
- Ah! Tu erai ?!!



bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

Florin-braileanul (FlorinI)

 :hi:  :hi: deoarece am cam lipsit la sectorul glume, v-am pregatit cateva mai proaspete...

:wink2:
Eu am platit cinstit toate taxele si acum dorm linistit... pe o banca, in parc.
:wink2:
Agilitatea mentala a unei femei:
Un sot si o sotie se sexuiau cu amantii lor in acelasi hotel
Intr-o zi, barbatul cu amanta lui iesind din hotel, da nas in nas cu nevasta-sa si cu al ei amant care intrau.
Cand s-au vazut, femeia ii striga barbatului:
Aha in sfarsit te-am prins si de data asta mi-am adus si un martor !!!
:wink2:
Cele doua marimi de uniforma ale armatei romane: prea mici si prea mari...
:wink2:
La barul de la coltul blocului au instalat un automat care te avertizeaza cand trebuie sa te opresti din baut. Se cheama bancomat...
:wink2:
Un trecător vede un bețiv care se chinuia să meargă cu un picior pe trotuar și unul pe strada. Striga la el:
- Du-te băi acasă că ești beat!
- Ești sigur ca sunt beat?
- Bineințeles
- Of, ce bine! Credeam ca sunt handicapat...
:wink2:
Barbatii fac sex cand pot si se casatoresc cand vor.
Femeile fac sex cand vor si se casatoresc cand pot.
  :wink2:
De ce burlacii nu se ingrasa?
Pentru ca ei mananca doar jumatate din ce gatesc; cealalta jumatate ramane lipita de tigaie.
:wink2:..
O blonda intra în aprozar:
- Buna ziua, aş dori nişte cartofi.
- De cât? întreabă vânzătoarea.
- Decât cartofi!
:wink2:
DACĂ ar trebui să alegi dintre nevastă-ta și premiul cel mare la lotto, ce mașină ți-ai cumpăra?
:wink2:
Sfat pentru copii: Un prezervativ pus in buzunarul tatalui va distrage părinţii de la întrebarile prostesti despre scoala...
:wink2:
Un tip ajunge acasa mai devreme si isi surprinde nevasta cu un alt tip.
-Uite ce e draga, eu sunt un om rabdator, dar ...
Calalt tip il intrerupe gafaind:
-Daca zici ca esti rabdator, nu mai stai si tu vreo 5 minute pe hol?
:wink2:
Cine rade la urma e ... greu de cap!___________________________________
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333


KTA-APIDORNA - Ski

Stiati ca...

Daca tipi timp de 8 ani, 7 luni si 6 zile, o sa produci suficienta energie pentru a fierbe o ceasca de cafea.
(E greu de crezut ca merita sa faci asta)

La porci orgasmul dureaza 30 de minute.
(In viata viitoare as vrea sa fiu porc.)

Cand te dai cu capul de pereti utilizezi cam 150 de calorii pe ora.
(Inca nu pot sa-mi iau gandul de la chestia cu porcul.)

Oamenii si delfinii sunt singurele specii care fac sex de placere.
(Oare de asta zambeste Flipper mereu?...Si porcii au 30 de minute de orgasm. Nu pare corect...)

Persoanele dreptace traiesc, in medie, cu noua ani mai mult decat cei stangaci.
(Daca esti ambidextru se imparte diferenta?)

Furnica poate ridica de 50 de ori propria greutate, poate trage de
30 de ori propria greutate si intotdeauna cade pe partea dreapta cand se imbata.
(Au platit oare contribuabilii pentru aceasta cercetare??)

Dracii-de-mare au peste 27,000 papile gustative.
(Oare ce poate fi atat de gustos pe fundul apei?)

Puricele poate sari peste de 350 de ori lungimea trupului sau. Este ca si cum un om ar sari peste un teren de fotbal.
(30 de minute...poti sa-ti imaginezi?? Si de ce porcii?)
Un gandac de bucatarie traieste noua zile fara cap, dupa care moare de foame.
(Groaznic...Incepi sa te minunezi de cat de sadici si bolnavi trebuie sa fi fost cei care au urmarit asta.)

Masculul de calugarita nu se poate imperechea cat timp are capul atasat de corp. Femela initiza sexul prin taierea capului masculului.
(Iubito, sunt acasa. Ce zici de...) (Ei bine, cel putin porcii sar peste acest aspect...)

Unii lei se imperecheaza de peste 50 de ori pe zi.
(In viata mea viitoare inca imi doresc sa fiu porc...calitatea inaintea cantitatii)

Fluturii gusta cu ajutorul picioarelor.
(O, doamne...)
(La astia este mai rau decat la dracii-de-mare)

Ochiul strutului este mai mare decat creierul sau.
(Cunosc astfel de persoane.)

Steaua de mare nu are creier.
(Cunosc si astfel de persoane.)

(Dupa ce am citit aceste randuri, pot spune ...
Porci Norocosi!) :wink2:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

KTA-APIDORNA - Ski

Două blonde la supermarket:
- Ia uite, pe cutia de lapte scrie "Deschide aici" şi eu o deschid mereu acasă...
:wink2:
Alinuţa, 5 ani, vine acasă de la grădiniţă şi poveşte cum a avut prima ei lecţie de viaţă. Mama ei, foarte interesată, o întreabă:
- Şi care e această lecţie ?
Alinuţa răspunde:
- Am fost umilită! A fost vorba despre copii. Pavel a spus că părinţii pot cumpăra copii de la orfelinat. Maria a explicat faptul că puteţi cumpăra copii de la spital. Petrică a spus că poţi cumpăra copii din străinătate.
Mama ei a intrebat, râzând:
- Şi de ce, ma rog, ai fost umilită?
- Pentru că nu am îndrăznit să le spun că tatăl meu şi mama mea sunt atât de săraci, ca au trebuit să facă dragoste pentru a avea un copil...
:wink2:Ruşii au prins un român, un neamţ şi un american... S-au gândit că românii au făcut primul avion cu reacţie, germanii sunt pricepuţi la tehnică şi americanii sunt deştepţi. I-au băgat pe fiecare în câte un hangar plin cu piese de la tancurile defecte rămase din război şi le-au spus:
- Trebuie să faceţi câte un avion.
Dupa o lună iese americanul:
- Am făcut tot ce am putut dar mi-a ieşit tanc.
După trei luni iese neamţul:
- Am lucrat atât, am construit de trei ori şi am stricat de două dar tot tanc mi-a ieşit...
Iese şi românul după şase luni plin de unsoare, deschide uşile hangarului şi înăuntru un avion.
- Cum ai făcut că înăuntru au fost doar piese de tanc? întreabă ruşii.
- Păi şi mie tot tanc mi-a ieşit la început dar l-am luat la pilă...
CE VA ENERVEAZA LA FEMEI !

1. Biletele lasate pe frigider in care-ti spun ca trebuie sa iei oua si sa platesti telefonul, care se termina cu "te iubesc".

2. Ziua de curatenie de sambata, care te face sa regreti ca nu mergi la serviciu si in week-end.


3. Colacul de la WC, pe care-l lasa coborat.

4. Colacul de la WC, pe care-l gasesti ridicat cand vii din delegatie.

5. Comediile romantice cu Ben Stiller si Adam Sandler, care ruleaza in oras exact cand joaca Real cu Barca.

6. "Ma mai iubesti?".

7. Vecinele singure, care cand au nevoie de sex isi cheama amantii, iar
cand au nevoie sa-si repare ceva prin casa te cheama pe tine.

8. Calculele cu banii pe care-i arunci pe tigari, desi tu nu-ti cumperi
farduri, creme de fata, creme de corp, uleiuri aromate, spuma de baie,
lotiuni demachiante, rujuri si cinci posete la fel.

9. Saptamana filmului finlandez, care e in aceeasi grupa de calificare
cu saptamana filmului romanesc si saptamana filmului olandez.

10. Lumanarile aromate si betisoarele parfumate, care reclama prezervative cu arome.

11. "Ma mut la mama", pentru ca nu se-ntampla niciodata.

12. Cizmele de cinci milioane, pe care si le-ar fi putut cumpara daca nu fumai si nu ieseai la bere cu baietii.

13. Mersul cu regularitate la teatru, dublat de lecturi doar din Unica si Cosmo.

14. Masura propriilor tale camasi, pe care o stie doar nevasta-ta.

15. Hainele pe care ti le cumperi singur, care denota o lipsa de gust strigatoare la cer.

16. Intrebarea "cat e scorul?", la care trebuie raspuns prudent,
indicand un scor strans, din care sa reiasa limpede ca meciul nu e
jucat si, deci, nu se poate schimba canalul.

17. Sucurile naturale si apa plata, din motive mai mult decat evidente.

18. Cartile lui Coelho. :wink2:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

KTA-APIDORNA - Ski

.Un barbat si o femeie se contraziceau pe tema "cui ii place mai mult sexul".
- In mod cert barbatii se bucura de sex mai mult decat femeile, spune barbatul.
- Asta nu dovedeste nimic, il contrazice femeia, ia gandeste-te, cand te mananca in ureche si te scobesti cu degetul de jur imprejur apoi il scoti, cine se simte mai bine? Urechea sau degetul?  :wink2: :)
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/