Târg Apicol Câmpina 26 - 28 februarie 2016

Creat de maria2208, Februarie 21, 2016, 03:13:29 PM

« precedentul - următorul »

maria2208

A rămas mai putin de o săptămână. Veniți la cel mai mare târg apicol din țară.
Detalii despre participare, concursuri, expozanți găsiți accesând linkul de mai jos.

http://www.targulmierii.ro/index.php

uve

e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

gore

Din pacate nu am putut ajunge la targ, dar cei care au fost ce parere au? Invitati, expozanti, produse, noutati, asteptam poze si video,multumim.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

sorinma

Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

gore

Am vizionat clipul filmat la targ si pus pe youtoube. Foarte frumos si pare ca s-au organizat mai bine anul acesta, standuri pe o suprafata mai mare afara, nu mai sunt masini cu materiale in fata, expozanti mai multi. Felicitari organizatorilor.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

MirceaCalin

Ar putea cei care au fost la târg să ne dea ceva exemple de preţuri ?
Foiţe, rame, preţ ceară etc.

D006


gore

Nuuu se poate, de fiecare dat a fost OK, acum slabut, ma mir. Poate fi o cauza: targuri la fiecare sf. de sapatamana in diferite locatii sau mai rau, nu mai sunt bani de targuri. Sa vedem sambata la Ramnic.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

D006


viorel55


D006

  Ma refeream ca pe o parte lumea a cam saracit iar pe alta parte multa marfa de proasta calitate.

marian sima

Sau mai bine zis pretul neprofitabil al mieri determina ca investitiile sa mearga in alte afaceri .

tinumaftei

Imi propusesem sa ajung initial la Slobozia, apoi la Campina. Nu am fost.
Acum cu atatea magazine online de albinartit incepe sa devina nerentabila participarea la un targ aflat la distanta. M-ar interesa comunicarile ce se fac cu astfel de ocazii mai mult. Era interesant la Rm.Sarat dar cum prezentarea este sambata nu voi putea participa. Mult succes!!

D006

   Daca primaria are wi-fi voi face o transmisie live pe YT unde ramane inregistrarea.

tinumaftei