Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

Citat din: Closcutz din Ianuarie 04, 2016, 07:36:24 PM
Daca aveti probleme mergeti cu albinele moarte la analiza si dupa diagnostic prezentati-va la dr veterinar competent!
Indica-mi și mie un veterinar competent și unde se pot trimite analizele și costurile analizei. Mulțumesc !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Cipi

Sambata si duminica este suficient, si asa nu am reusit sa ascult editiile speciale de craciun si cele de anul nou...

Pustu


marian sima

Tu crezi ca noi avem timp si rabdare cu carul sa stam sa vedem aproape 4 ore filmuletul tau?Spune si tu de la minutul x pana la minutul y se dezbate subiectul cutare,de la z pana la q subiectul cutare.Asa poate ma uit la ceva ce ma intereseaza.

nicomico

Citat din: marian sima din Ianuarie 08, 2016, 06:57:08 PM
Tu crezi ca noi avem timp si rabdare cu carul sa stam sa vedem aproape 4 ore filmuletul tau?Spune si tu de la minutul x pana la minutul y se dezbate subiectul cutare,de la z pana la q subiectul cutare.Asa poate ma uit la ceva ce ma intereseaza.

Ar trebui sa spune-ti cam ce v-ar mai putea interesa,in afara de a fitili anumite persoane care cauta sa faca bine (ex. Dan Margarit,Angel din Canada,Pustu....)

bio

Citat din: marian sima din Ianuarie 08, 2016, 06:57:08 PM
Tu crezi ca noi avem timp si rabdare cu carul sa stam sa vedem aproape 4 ore filmuletul tau?Spune si tu de la minutul x pana la minutul y se dezbate subiectul cutare,de la z pana la q subiectul cutare.Asa poate ma uit la ceva ce ma intereseaza.

Marian, nu cred ca Pustu --si cred ca nimeni- NU are timp sa faca un rezumat al intilnirilor.... dar te asigur ca devin foarte  captivante odata ce incepi sa participi la ele. Nu trebuie sa fii la HANGOUST--parca asa ii spune- dar o gasesti live de ascultat la adresa care apare in timp util pe YOUTUBE si acolo poti sa le scrii in direct ce ti se pare ca merita interes.

Seara decit sa te uiti la vreun film care este rulat a nu-stiu cita oara in ultimii 5, 10  ani... i-ti va parea mult mai interesanta o discutie cu apicultorii.
Apicultorii cu cit vorbesc mai mult... cu atit i-si dau seama ca au vorbit prea putin .... sunt interminabile discutiile intre apicultori, mereu apar noi subiecte, noi provocari .

Pustu

Citat din: marian sima din Ianuarie 08, 2016, 06:57:08 PM
Tu crezi ca noi avem timp si rabdare cu carul sa stam sa vedem aproape 4 ore filmuletul tau?Spune si tu de la minutul x pana la minutul y se dezbate subiectul cutare,de la z pana la q subiectul cutare.Asa poate ma uit la ceva ce ma intereseaza.
Asta ar insemna sa mai urmaresc inca odata in reluare si sa iau notite . Matale crezi ca eu am timp  =))
Nea Mariane discutiile se vor amicale , " ca baietii seara la o bere " , nu au subiect si nici predicat , doar audienta maxima  =))
Linkurile sunt la vedere , oricine este bine primit .
Multa sanatate
ps : daca nu ai urmarit , stai linistit ca nu ai pierdut nimic  =))

Pustu

Sa traiesti nea Bio .
Acu nu mai ai nici o scuza . Mi-a zis o pasarica  =)) :rotfl:
Multa sanatate si numai bine

marian sima

Sa nu se inteleaga gresit,sa-i revad la o ceasca de cafea,adica nu pe canalul lui Pustulica.Pustulica sa traiesti. :hi:

G. Iulian

Pustule dă-i înainte că faci bine. Eu ascult înregistrările pe canalul tău în timpul săptămânii. Sunt multe lucruri de invățat din discuțiile cu invitații tăi, chiar dacă unii nu recunos  :thanks:

Pustu


apivasmob

Pustule acum directul este in fiecare zi live?
Sanatate tuturor apicultorilor

Pustu

Citat din: apivasmob din Ianuarie 09, 2016, 06:41:19 AM
Pustule acum directul este in fiecare zi live?
Va salut
Acum cu sarbatorile am facut un maraton si ultimile 2 au fost facute de Vladut , Motzard asta al nostru , dar de luni incepe scoala si intram in normal  =))
Multa sanatate si numai bine

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

Pustu

Citat din: apivasmob din Ianuarie 09, 2016, 03:44:50 PM
ok. diseara nu?
Bineinteles . Postez aici link--ul de conectare .
Multa sanatate