Votul din 9 decembrie 2012

Creat de Bătrânul, Decembrie 03, 2012, 10:20:34 AM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea

nici in 2009 nu a aratat adevarul ?

pharaonu75

Citat din: mape 48 din Decembrie 07, 2012, 05:56:47 PM
nici in 2009 nu a aratat adevarul ?

NU!
Daca arata adevarul, Basescu trebuia sa castige mult mai detasat, iar fiul Dabulenilor nu mai lasa eternitatii sintagma "Mihaela, dragostea mea!" =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

Ai dreptate ,trebuia sa se ia in calcul numai voturile din diaspora mai ales Paris  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

balasbebe

Pe acest forum se pare ca sunt oameni seriosi. Se pare ca va fi o participare masiva de 75%. Cam mult si imposibil. Nu cred ca vor fi mai mult de 50% din cei inscrisi in listele electorale.

Alutus

Citat din: mape 48 din Decembrie 07, 2012, 05:32:42 PM
Alutus,
esti atacat din toate partile, asta arata ca ce spui este adevarat si o spui si bine   ^:)^ =D> :bravo: :hi: :hi: :hi:
Non abbiate paura!!!
Hmmm!! Aveti dreptate . Simtii io niste furnicaturi in  partea de n-o vaz niciodata. Vecina mea de o chemai in ajutor zase c-ar fi niste urme de coltisori de lapte  pe acolo.
Sa nu uiti Darie!

cristian87

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 07, 2012, 05:45:13 PM
Citat din: mape 48 din Decembrie 07, 2012, 05:32:42 PM
...
esti atacat din toate partile,asta arata ca ce spui este adevarat si o spui si bine   ^:)^ =D> :bravo: :hi: :hi: :hi:

Si Dragos spune ca Basescu a facut mult bine! Iar pentru asta este atacat din toate partile!
Inseamna ca ceea ce spune este adevarat si spune bine!  :hi: :hi:

intradevar, Dragos are mare dreptate- unora basescu le-a facut mult bine-celor care cu tupeu si nesimtire  au reusit sa se conecteze la conducta cu banul public si rudelor lor
au furat cat au putut de la ceilalti, de la cei pe care nobilul doctor ii numeste cu dispret pinguini, saracii sau "fiii ploii'
25% din salarii
24% tva
fara sporuri . fara indemnizatii de maternitate,
si mai presus de tot AROGANTA si SFIDAREA
cum a raspuns Hoara gunoiul ala  cun de ridica 3 case in acelasi timp- sunt a lui mama CARE-I PROBLEMA
asta mi-a facut basescu cu sleahta lui de marlanoi M-A SFIDAT si mi-a furat dreptul la un viitor mai bun
pentru aceasta voi vota impotriva lui chiar daca a doua zi ar veni din cauza asta sfarsitul lumii, numai ca sa nu ii mai vad moaca tampa si rasul de schimbator de valuta prins cu teapa.
zâmbeşte-mîine poate fi mai rău

roi_ag

Citat din: Alutus din Decembrie 07, 2012, 07:20:05 PM
Non abbiate paura!!!
Hmmm!! Aveti dreptate . Simtii io niste furnicaturi in  partea de n-o vaz niciodata. Vecina mea de o chemai in ajutor zase c-ar fi niste urme de coltisori de lapte  pe acolo.
Ia oglinda s-o vezi si tu =)) =)) =)) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

bogdan moldovean

votati PARTIDUL POPORULUI DAN DIACONESCU trezirea natiune jos cu ciocoii


Bătrânul

Citat din: bogdan moldovean din Decembrie 08, 2012, 11:07:58 AM
votati PARTIDUL POPORULUI DAN DIACONESCU trezirea natiune jos cu ciocoii
Bogdane ! Pe linga DD ceilalti sint mici copii de MINCINOS ce e. :nod: :nod:

tassevasi

  Hai sa mergem la vot , ca  doar......

orbanstefan64

Citat din: bogdan moldovean din Decembrie 08, 2012, 11:07:58 AM
votati PARTIDUL POPORULUI DAN DIACONESCU trezirea natiune jos cu ciocoii
si de cine i pus la inaintare ??????

Florin-braileanul (FlorinI)

orbaneee, cum ma ajuti sa obtin dubla cetatenie?
ma infiezi?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

tassevasi

  Am mers la vot, dar....avem tot asa.

Alutus

Citat din: tassevasi din Decembrie 09, 2012, 11:40:06 PM
  Am mers la vot, dar....avem tot asa.
Am avut si voi avea respect pentru parintii care au crescut sau cresc copii. Vreau doar ca si ai mei sa poata trai in tara asta.
Sa nu uiti Darie!