LA MULTI ANI

Creat de miere dulce, Ianuarie 08, 2012, 03:29:21 PM

« precedentul - următorul »

miere dulce


orbanstefan64

Citat din: miere dulce din Februarie 14, 2012, 11:54:34 AM
dupa ce s-au adunat aproape toate
frumos roi !!! cel mai ,,placut,, ii cind roiul se aseaza de a lungul si sa nici nu poti taia creanga ii si mai..... :nebun:
:hi: :hi: :hi:

miere dulce

De ce nu merge videoclipul nici acum ;nu am facut eu ceva bine ?Invatati-ma si pe mine va rog  :sad:

romikele


bee_lover

Am modificat eu, ati facut bine, singura problema e sa copiati adresa cu copy/paste si sa nu o scrieti dumneavoastra deoarece conteaza si daca e cu litere mari sau mici.

miere dulce

Multumesc ,multumesc, multumesc ,mi-ati dat curaj sa mai incerc sa mai pun .Nu va suparati ce inseamna ''copy/paste''?

bee_lover

Copy/paste inseamna ca dati click pe adresa videoclipului, si dupa aceea click dreapta si o sa va apara copy, dati click pe copy pentru a copia adresa videoclipului in memoria  artificiala si pe urma reveniti la forum in postare si intre
dati din nou click dreapta si dati click pe paste iar daca aveti in romaneste copiaza/lipeste. Nu sunt prea bun la explicat dar sper ca ati inteles daca nu, mai reiau la amiaza cu imagini. O zi buna!

romikele

Citat din: bee_lover din Februarie 15, 2012, 09:55:38 AM
Am modificat eu, ati facut bine, singura problema e sa copiati adresa cu copy/paste si sa nu o scrieti dumneavoastra deoarece conteaza si daca e cu litere mari sau mici.
Ne-am suprapus actiunile, dar mai bine asa decat deloc  :wink2:

romikele

Pe imaginea de la film, click-dreapta, apoi Copy video URL (prima optiune).
In casuta unde se scrie mesajul, click pe iconita YouTube, apoi se apasa simultan tastele CTRL + V (adica "paste")

miere dulce


miere dulce

Am reusit multe multumiri pentru amandoi admin.Acestui roi nu i-a placut casuta in care a fost pus si se pregateste iar de plecare

miere dulce

un roi mic prins ''cum nu se poate mai bine''

miere dulce

#57
azi am fost la stupi

miere dulce

dupa 4 km de mers prin zapada am ajuns

miere dulce

si cam asa a inceput munca