LA MULTI ANI

Creat de miere dulce, Ianuarie 08, 2012, 03:29:21 PM

« precedentul - următorul »

POSTASUL

Citat din: miere dulce din Martie 05, 2012, 09:57:49 PM
Of,of,of,cand vad pe altii ca incep a lucra pe la stupi si la noi e ca in toiul iernii ....  :yahoo_cry:
Lasa nu mai plange  :yahoo_cry:  ca de joi au zis ca se incalzeste si la noi  :roll: oare o fi de joia asta .....
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

miere dulce

Vorba aia: ''joi la vara'' nu?  :rotfl:  :rotfl:

POSTASUL

Citat din: miere dulce din Martie 05, 2012, 11:38:38 PM
Vorba aia: ''joi la vara'' nu?  :rotfl:  :rotfl:
eeee   nu tocmai la vara   :rotfl:  ci intro joi  =))  :hi:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

Citat din: miere dulce din Martie 05, 2012, 11:38:38 PM
Vorba aia: ''joi la vara'' nu?  :rotfl:  :rotfl:
cind se coc strugurii    =)) =)) =))

miere dulce

Bine.....bine.... Las' ca va veni soarele ala si pe ulita mea    :nod:  :D

bismark

    In primul rind  LA MULTI ANI miere dulce ca nu-ma miine nu-i poimiine  8 martie. Stefane la tine se coc deja strugurii ca terminasi vinu si caut pe cineva la care sa ma mut.  :rotfl: :rotfl: Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

miere dulce

Multumesc mult domnule bismark,multa sanatate va doresc si toate cele bune  :hi:

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: miere dulce din Martie 06, 2012, 10:22:52 AM
Bine.....bine.... Las' ca va veni soarele ala si pe ulita mea    :nod:  :D
Sarutmana! din Bucovina suntem si noi, la fel ca si ceilalti colegi va felicitam si va apreciem pentru munca si devotamentul depus, va transmitem salutari, ganduri bune si poate ne vom vizita cat de curand, sa se mai topeasca un pic zapada, mai ales ca am un prieten foarte bun in Partestii de jos(Cacica) si sper sa devenim buni prieteni mai ales ca ne-am cunscut prin intermediul acestui forum minunat,monitorizat de oameni minunati. Sanatate si sa ne auzim de bine!!! Aici si un filmulet din stupina noastra...

Stupii by KTA 1
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

miere dulce

Buna.Multumesc pentru urari ,ai dreptate :ce frumos se aude cum bazaie albinutele tale.Iernare usoara si tie dar am o nedumerire:nu stiu ce ai vrut sa spui cu Partestii de jos(Cacica) deoarece eu stau in Vicovu de Sus chiar langa Putna lui Stefan cel Mare.

KTA-APIDORNA - Ski

Citat din: miere dulce din Martie 06, 2012, 04:03:43 PM
Buna.Multumesc pentru urari ,ai dreptate :ce frumos se aude cum bazaie albinutele tale.Iernare usoara si tie dar am o nedumerire:nu stiu ce ai vrut sa spui cu Partestii de jos(Cacica) deoarece eu stau in Vicovu de Sus chiar langa Putna lui Stefan cel Mare.
Aha, am incurcat locatiile, imi cer scuze, Partesti am un bun prieten, si inca unul in Voronet :) Postasul
Iernare usoara si voua si poate ne vedem la vara pe la manastire, sa vedem cum putem si noi, asteptam un bebe prin iunie,numai sa fie sanatos.Iernare usoara si voua!!! :bzz: :bzz: :bzz:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

miere dulce

Sanatate la toata familia si toate cele bune  :hi:  :hi:

miere dulce

A venit si la noi primavara !

miere dulce

Trebuie inceputa curatenia

miere dulce

un roi

miere dulce

puiet