Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

romikele

 :P

romikele

Electrica SA se joacă la curent... când să postez, s-a întrerupt curentul pentru câteva secunde...  :zzz:

romikele

"Cutia" gazdă a Apiardealului, după o desprăfuire totală  :)

romikele

Tema GoneFishin adăugată și optimizată...

romikele

Zorin OS se pricepe si la d-astea!  :razz:

bio

Citat din: romikele din Mai 04, 2015, 11:54:30 AM
Zorin OS se pricepe si la d-astea!  :razz:

s-o pricepe ZORIN dar trebuie sa se priceapa si cel care butoneaza... :bravo:

romikele

Noul meu desktop, pe Windows 8.1 Pro

romikele

A trecut un an și aproape 8 ore de când am ieșit din operație.
Deși încă nu a revenit totul la normal - și nici nu are cum  :sad: - îi mulțumesc Celui de Sus că mi-a lăsat posibilitatea să fiu acum alături de voi... !  :nod:

cornelioandanciu

Om bun, multa sanatate va doresc!
Va salut.

pharaonu75

Citat din: romikele din Mai 08, 2015, 07:22:49 PM
A trecut un an și aproape 8 ore de când am ieșit din operație.
Deși încă nu a revenit totul la normal - și nici nu are cum  :sad: - îi mulțumesc Celui de Sus că mi-a lăsat posibilitatea să fiu acum alături de voi... !  :nod:

Sa inteleg faptul ca de opt ore sarbatoresti continuu implinirea unui an de la operatie? =)) =))
Sa fii sanatos inca vreo jumatate de secol, ca sa iti poti invata nepotii cum sa administreze un forum (fiul deja iti da lectii de vreo 7-8 ani)  :P :P
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Vă mulțumesc pentru gândurile bune!
Mai am câteva minute și sărbătoresc un an de când era să înghit gălușca... dar medicul de gardă nu m-a lăsat!  ^:)^

După asta, mai vedem... motive de sărbătoare tot vor fi... ca de ex. când voi vedea stupi în stupina 2oi  :P

pharaonu75

Citat din: romikele din Mai 08, 2015, 07:51:16 PM
... motive de sărbătoare tot vor fi... ca de ex. când voi vedea stupi în stupina 2oi  :P

Pentru moment este "jungla 2oi"... vor fi multe "oase rupte" pana cand aia va ajunge "stupina 2oi" =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Lăsați-o cât mai junglă... n-o bărbieriți prea tare... doar un luminiș să puteți vedea stupii  :D

bio

Citat din: romikele din Mai 08, 2015, 07:22:49 PM
A trecut un an și aproape 8 ore de când am ieșit din operație.
Deși încă nu a revenit totul la normal - și nici nu are cum  :sad: - îi mulțumesc Celui de Sus că mi-a lăsat posibilitatea să fiu acum alături de voi... !  :nod:

//...si noi ne bucuram ca esti alaturi de noi .

Sa ai sanatate si tot ce i-ti vrea inima .

MirceaCalin