familii extrem de agresive

Creat de dragos2006, Aprilie 30, 2010, 12:54:10 PM

« precedentul - următorul »

apicmd

mde.da  prognoza  pe  internet  pentru  1 saptamina....
BPR!!!!

D006

asa si?... zilnic ma uit la yahoo weather si tot ploi, tot ploi... nu se face vreme buna daca te uiti la prognoza meteo :smile:) pe yahoo prognoza e pe 2 saptamani chiar

apicmd

se pare ca luni va  fi mai  slabut cu  ploaia  pe la salaj.  acum mam uitat pa  net. ashaca poate  iti  vor eshi  la  plimbarica.sirop  le dai? sau au  rezerve
BPR!!!!

D006

tu pe ce te uiti? ca pe yahoo luni imi arata tot ploi.. evident

D006

inca nu le-am dat ca mai aveau rezerve... sper sa nu ajung sa le dau eu lor de mancare nu ele mie :smile:)

apicmd

))) mam uita pe net.in prognoza de pe yahoo nu prea am incedere.da dac asha va tine in curind va trebui sa le dai casa nu  inceteze matca ponta
BPR!!!!

D006

da... ai dreptate aici. ma incred in faptul ca acuma daca e salcamul inflorit culeg destul. ziua mai au vreo 2-3 ore cand mai iese Sorinel

apicmd

orcum  ar fi  binevenit chiar o  zi cu  soare deplin pentru un  cules in masa. da   din ce se  vede pe net  macar  o  zi  inorata dear fi  sa pata  eshi  fetele la  cules.
BPR!!!!

orbanstefan64

la noi e la fel daca nu ploaua e vint daca nu i vint e inorat temperatura e in gen buna 16 C.
dar sa speram ca totusi CINEVA de sus se va gindi si la noi :hi:  :hi:  :hi:

apicmd

BPR!!!!

apicmd

pentru unii salcimul pa pa..daca la tei  shi  floarea soarelui va fi asha anul sa dus  pe apa simbetei.
BPR!!!!

orbanstefan64

da exact asa ploua in realitate cum arata pe harta.
  intr adevar vremea nu e chiar in favoarea noastra

orbanstefan64

in tot raul e si un bine cel putin nu am plecat nicaieri ca sa mi maresc minusurile iar acasa om vedea ce facem :nod:  :nod:  :nod:

apicmd

e drept dar cind te gindesti la  stuparii cu 200-300  fam.  te ia  groaza.falimentu....
BPR!!!!

orbanstefan64

da. din pacate nu i de invidiat situatia . :nono:  :nono: