Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

RazvanTi

Citat din: marian sima din Ianuarie 08, 2016, 06:57:08 PM
Tu crezi ca noi avem timp si rabdare cu carul sa stam sa vedem aproape 4 ore filmuletul tau?Spune si tu de la minutul x pana la minutul y se dezbate subiectul cutare,de la z pana la q subiectul cutare.Asa poate ma uit la ceva ce ma intereseaza.

mah.... asa ziceam si eu mai deunazi.... si imi sustin in continuare parerea... timp, sa stai sa asculti 5 ore ce spun unii sau altii fara subiect si predicat, se gaseste FOARTE greu spre DELOC. cel putin in cazul meu.

dar mai nou stii ce?!?!?!
is NELIPSIT  de la toate live-urile.
de ce?!?!?!?
pai, pe de o parte oricum intram in casa de la un 7-8 din cauza anotimpului si pe de alta parte mai "agati" cate una alta de care nu stiai, nu citisei, nu auzisei.

deci pe scurt: TE CONTRAZIC!!!
este FOARTE utila aceasta "emisiune".

ia zi pustiule ai fi crezut ca o sa auzi de la mine asta?!?!?!?  =)) :rotfl: =))

sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

D006

Daca prind linia libera poate intru si eu in seara asta.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

sa vad daca am loc de lupii tineri.

Pustu


marian_6777

Citat din: Dragos G. din Ianuarie 09, 2016, 07:54:14 PM
Daca prind linia libera poate intru si eu in seara asta.
:bravo: Sarea si piperul... Te asteptam. =D>
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

romikele


Pustu


Augustin78

Loc:Mioveni  Jud: Arges
[email protected]
Numai bine.

Pustu


Pustu


bio

...:)... :bravo:

Ziua...seara cind stau in casa si nu prea am ce face decit sa mearga tv-ul sau vreun aparat de radio dau si ascult convorbiri mai vechi dfintre apicultori si mi se par foarte interesante .

dan sebastian

Ti-a placut gluma cu soacra?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

bio

Dane imi mai scapa cite una alta... mai ies pe afara ...mai incolo, mai incoace si mai pierd cite una alta..

Gemelu

Iar ati dat-o la secret?

Ne dati? sau nu ne dati? Aho aho stupari si frati....
Cand nu ai ce-ti place, sa-ti placa ce ai!