Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

nicu has


bio

..in citeva minute o sa avem in direct..pe Youtube..

pe Hangoust momentanm..Acest apel video este complet.

marian_6777

Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

Pustu


Augustin78

Loc:Mioveni  Jud: Arges
[email protected]
Numai bine.

Pustu

pentru cine e interesat

apivasmob

Nu va-ti mai intalnit aseara, eram curios sa ascult ce a-ti mai discutat.
Sanatate tuturor apicultorilor

Pustu

Citat din: apivasmob din Ianuarie 23, 2016, 03:02:36 PM
Nu va-ti mai intalnit aseara, eram curios sa ascult ce a-ti mai discutat.
Sincer sa fiu doar joi nu ne-am intalnit . In rest in fiecare zi . Din pacate baietii s-au invatat cu tehnica si nici macar nu mai sunt invitat :yahoo_cry: :yahoo_cry:  Eu trag cu dintii de fiecare data sa fie transmisie ca eu nu prea am tinere de minte dar ...  :qp:  Si asta doar din cauza comentariilor de pe margine .
Sa ne auzim sanatosi diseara

mel.domum

si daca tot s'au intalnit pe youtube nu au postat nimic?
ar fi pacat sa devina doar ceva privat si sa nu fie publicate si pe youube indiferent de discutie. Din fiecare discutie este ceva de invatat.
Eu am inceput sa le pun pe dvd'uri, de la prima intalnire pana in prezent.

bio

mai are careva curaj sa le inregistreze ??... mai apare cite ....
Citat din: Angellily.. un caracter infect..
si este stresant  mai ales ca nu trebuie jignit .

Citat din: mel.domum din Ianuarie 23, 2016, 06:47:47 PM
si daca tot s'au intalnit pe youtube nu au postat nimic?
ar fi pacat sa devina doar ceva privat si sa nu fie publicate si pe youube indiferent de discutie. Din fiecare discutie este ceva de invatat.
Eu am inceput sa le pun pe dvd'uri, de la prima intalnire pana in prezent.

Mel.domum .... 99,99% le-ar dorii sa le vada ..... dar nu fac nik sa le vada ca exista un 0,01% care strica totul .....iar cei 99,99% care nu beneficiaza de acele inregistrari   nu spun  nik sa nu-l jigneasca .......si totusi daca se gaseste cineva sa-l puna la punct le acel 0,01% ceilalti  99,98% doar se uita la circ .

apivasmob

Citat din: Pustu din Ianuarie 23, 2016, 06:19:28 PM
Citat din: apivasmob din Ianuarie 23, 2016, 03:02:36 PM
Nu va-ti mai intalnit aseara, eram curios sa ascult ce a-ti mai discutat.
Sincer sa fiu doar joi nu ne-am intalnit . In rest in fiecare zi . Din pacate baietii s-au invatat cu tehnica si nici macar nu mai sunt invitat :yahoo_cry: :yahoo_cry:  Eu trag cu dintii de fiecare data sa fie transmisie ca eu nu prea am tinere de minte dar ...  :qp:  Si asta doar din cauza comentariilor de pe margine .
Sa ne auzim sanatosi diseara

Si au inceput sa tremure de frica din cauza acelui 0.01%(citat Bio) chiar ma face sa rad :D si atunci stau pititi sa nu mai afle nimeni nimic.
Sanatate tuturor apicultorilor

Pustu


Pustu


marian sima

Citat din: bio din Ianuarie 23, 2016, 07:26:32 PM
mai are careva curaj sa le inregistreze ??... mai apare cite ....
Citat din: Angellily.. un caracter infect..
si este stresant  mai ales ca nu trebuie jignit .

Citat din: mel.domum din Ianuarie 23, 2016, 06:47:47 PM
si daca tot s'au intalnit pe youtube nu au postat nimic?
ar fi pacat sa devina doar ceva privat si sa nu fie publicate si pe youube indiferent de discutie. Din fiecare discutie este ceva de invatat.
Eu am inceput sa le pun pe dvd'uri, de la prima intalnire pana in prezent.

Mel.domum .... 99,99% le-ar dorii sa le vada ..... dar nu fac nik sa le vada ca exista un 0,01% care strica totul .....iar cei 99,99% care nu beneficiaza de acele inregistrari   nu spun  nik sa nu-l jigneasca .......si totusi daca se gaseste cineva sa-l puna la punct le acel 0,01% ceilalti  99,98% doar se uita la circ .

Daca in acele filmulete tratati decat subiecte apicole nu se ia nimeni de voi ,dar cand se fac unele declaratii si amenintari nu te astepta sa nu apara si reactii adverse.

Inteleg daca cineva  critica pe cei care vorbesc de altii in lipsa lor si va spune adevarul e caracter infect,asta vine spusa de unul care a vorbia urat la telefon de DM ca pe urma in fata publicului sa se declare fan al lui.

Vedeti-va de ale voastre si nu are nimeni nimic cu voi.