RazvanTi

Creat de RazvanTi, Martie 10, 2012, 09:47:53 PM

« precedentul - următorul »

oroles

Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

andrei_georgian

Citat din: dany 1 din Ianuarie 23, 2015, 02:42:27 PM
Depinde,  care  deget  este?  Daca  e  ala  mijlociu..........e  grav =)) =)) =))

Chiar daca este ala mijlociu il are pe cel de la mana cealalta  :rotfl:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

pharaonu75

Citat din: dany 1 din Ianuarie 23, 2015, 02:42:27 PM
Depinde,  care  deget  este?  Daca  e  ala  mijlociu..........e  grav =)) =)) =))

Ala este! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Vyktor

Voi, astia care radeti, nu aveti scule pe acasa?    :rusine:

dany 1

De  ce?  Ai  nevoie  de  ceva  scule?   Te  ajutam  cu  cea  mai  mare  placere.... =))
Doar adevaratii  campioni  au  puterea  de  a  se  ridica  si a  merge mai  departe. Daca  ai  cazut  ,  ridica-te si  vei  castiga!!!

Vyktor

Ideea e ca am si tocmai de aia nu imi vine sa rad,  nu se stie niciodata...

bio

Sal Razvane,...

..imi pare rau de accidentul care l-ai avut .

..bine, ca nu a fost mai grav .

Cind m-am luat de albine, credeam ca le pot face  "pe toate".... si dupa un mic accident ca al tau "mi-am tavalit un pic" degetul mare de la mina dreapta si de 10-12  ani nu mai pot sa scriu,.. ca nu mai pot tine pixul  .


dany 1

Lasand  gluma  de  o  parte,  si  mie  imi  pare  rau  Razvane.  Ai  mare  grija  pe  viitor  ca,  doamne  fereste, poate  fi mai  rau.  Sanatate  multa!
Doar adevaratii  campioni  au  puterea  de  a  se  ridica  si a  merge mai  departe. Daca  ai  cazut  ,  ridica-te si  vei  castiga!!!

ionel07196555

Citat din: RazvanTi din Ianuarie 23, 2015, 02:28:52 PM
v

si hai sa va arat ce iese la urmatoarea operatie aritmetica :P
rindea electrica (12000 rotatii/ minut)+ o mica neatentie=
Trece pina trebue sa lucrezi intens si nu ramin urme prea mari .
Sanatate maxima.

andrei_georgian

Citat din: Vyktor din Ianuarie 24, 2015, 08:44:14 AM
Voi, astia care radeti, nu aveti scule pe acasa?    :rusine:

Eu chiar am scris in mesaj ca sunt patit, cu mana dreapta la un abric a scapat doar degetul mare netuns...am dat fuga la spital si le-am salvat si pe celelalte, acum mai facem si noi o gluma sa mai uite omul de necaz...cu siguranta sunt multi de pe aici care au patit cate un accident cu fel si fel de scule si stim cat de dureros este, sa nu poti dormii noptile sau sa urlii de durere atunci cand din greseala te mai atingi acolo unde esti ranit, cu toate astea va doresc cat mai putine accidente sau deloc iar pentru Razvan insanatosire cat mai rapida ca e de munca  :hi:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

elvis

"cu totii stim ca sunt anumite lucruri imposibil de realizat, pana cand apar unii care nu stiu asta si le realizeaza"-einstein

oroles

Nu stiu sa se cheme si izma. La mine in zona ii spune ulmusor. De la stefan1 am aflat ca i se spune cretusca (nume mai cunoscut). Am mai povestit cum  am facut turte de zahar pudra si de la framantat mi s-a julit pielea intr-un mare fel. Dupa o saptamana nu se inchideau. Cumparasem Cicatrizin crema, m-am dat cu tot felul de prostii si degeaba. Dupa o seara de tinut in ceai de ulmusor a doua zi erau 100% cicatrizate. Nici nu a fost nevoie sa mai dau a doua oara.  Oricum, vezi cu ochii cum se inchid ranile.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

sorinma

Nu,izma  este menta.
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

andrei_georgian

Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

RazvanTi

#329
Citat din: dany 1 din Ianuarie 23, 2015, 02:42:27 PM
Depinde,  care  deget  este?  Daca  e  ala  mijlociu..........e  grav =)) =)) =))
ala este dar eu sunt dreptaci :P  si inca nu am ajuns la varsta sa am nevoie de el
oricum.... daca stam sa ne gandim, mai am 4 intregi =)) =)) =))
si asta belitu' dupa ce trece "zgarie" mai bine :P :P :P

Citat din: bio din Ianuarie 24, 2015, 09:55:12 AM
Sal Razvane,...
...nu mai pot tine pixul  .

uite... pana si bio zice ca daca te joci cu deshtu' nu mai te descurci cu pixu'  =)) =)) =))


ROMIKELEEEEEEE ATASAMENTELE MELEEEEEEE PLIIIIIIZ!!!! :)
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro