CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

prisecarul

MULTI, MULTI ANI SANATOSI SI PLINI DE BUCURII SARBATORITILOR!
:birthday: : sampanie: :birthday:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stefan1

  Pentru Marii, Mariane, Marini si Mariani

  LA MULTI ANI!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

pistol28

Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

prisecarul

LA MULTI ANI IOANARDELEAN55!
LA MULTI ANI SARBATORITILOR!
:happy_birthday: : sampanie: :birthday: @};- @};-
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

: sampanie: multa sanatate ioane!!!la multi ani !!!!  : sampanie:

mape 48-petru manea

LA MULTI ANI GHEGHE-SA AI VIATA LUNGA SI SUCCESE IN API !

romikele

A mai trecut un an.
La mulți ani puiului meu !!!
:birthday: : sampanie:  @};- %%- :bzz:

Liviu Roman (23)

roi_ag

 Sa-ti  trăiască , să te bucuri de el si sa fiți sănătoși !  Și eu am un puiut mic, sunt bunic de 10 zile !  : sampanie:

romikele

Multumesc, asemenea, sa fii un bunic fericit cu un nepot sanatos , frumos si destept!  :razz:  :hi:

romikele

Pentru pharaonu75, cele mai sincere urari de LA MULTI ANI, sanatate maxima, fericire si belsug alaturi de cei dragi, evident si de pharaonul junior!!!
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz:

orbanstefan64


prisecarul

PHARAONU 75 LA MULTI, MULTI ANI FERICITI, PLINI DE BUCURII SI IMPLINIRI ALATURI DE CEI DRAGI!
@};- @};- %%- :bzz: :bzz: :bzz: : sampanie: :birthday: : sampanie: :bzz: :bzz: :bzz: %%- @};- @};-
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

roi_ag

                           LA MULTI ANI ! pharaonu 75   : sampanie: %%- %%- %%-

RazvanTi

desi am bagat unul telefonic bag si aici: La Multi Ani Dane!
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

bismark

     LA MULTI ANI, cu sanatate tie si intregii familii.Si cit timp sinteti 2oi eu voi fi mereu cu voi.Multe succese in continuare si sa auzim numai de bine.Cu respect  ^:)^ :bzz: : sampanie: :birthday: :bzz: :bzz: :bzz: %%- @};-
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/