Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

marian sima


romikele

Asemenea, cu sanatate si putere de munca si realizari pe masura asteptarilor!!!
@};- %%- : sampanie:

romikele

Tuturor celor ce veţi citi aceste rânduri, fie ca aroma de brad, portocala, colindele, cozonacul cald şi mirosul de iarnă să vă umple inimile de bucurie şi sufletele de linişte.

Crăciun Fericit!

captain bee

MULTUMESC !!! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi !!!!

D006

la mine e doar aroma de siorici, caltabos , carnati , toba , friptura . Toate stropite cu vin ! 

roi_ag


   MULTUMESC !  CRACIUN FERICIT ! : sampanie:

Marius-ursulakhe

Multumesc mult domn Mihai si un craciun fericit si plin de bucurii sa aveti alaturi de cei dragi

crisian-nicolae


pop alin daniel


dodo79


PARINTELE

CU MARE DRAG, VA UREZ TUTUROR APICULTORILOR, PRECUM SI INTREGII ECHIPE APIARDEAL,, CRACIUN FERICIT SI UN AN NOU PLIN DE REALIZARI,,
SARBATORI FERICITE

romikele

Multumim tuturor de urari, va iubim si suntem mandri ca avem asemenea oameni in familia Apiardeal!
:thanks: :i_love_you:

niculita

Citat din: romikele din Decembrie 24, 2013, 08:46:54 PM
Tuturor celor ce veţi citi aceste rânduri, fie ca aroma de brad, portocala, colindele, cozonacul cald şi mirosul de iarnă să vă umple inimile de bucurie şi sufletele de linişte.

Crăciun Fericit!


E sărbătoare! Bucură-te de pace, lumină si căldură alături de cei dragi tie. Dăruieşte din toata inima si deschide-ţi sufletul pentru a primi dragoste si fericire. Lasă-ti sufletul să renască si trăieste fiecare zi ca pe un dar nepretuit.Craciun fericit tuturor,iernare usoara ptr albinute si multe butoaie pline cu miere ptr anul 2014!!!!

romikele

Azi, la inceput de an nou, am mers sa le urez albinutelor La Multi Ani!  :D

Iarna cu iarba si fara pic de zapada se pare ca nu le-a deranjat prea tare, dar consumul e mai mare ca in iernile trecute.
La o familie am gasit cam multe albine moarte scoase pe urdinis, semn ca acolo a fost ceva furtisag, atac de viespi.
In rest e bine, toate au raspuns la apel  :P

romikele

AKY la muncă!  :D