Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

romikele

Multumim tuturor!

Inainte de achizitie s-a studiat temeinic orice informatie posibila despre Husky Siberian.
Deocamdata suntem pusi pe joaca, alternand cu masa si somn... la o luna si jumatate cam asta putem face  :razz:

Marius-ursulakhe

Atentie la gaini daca locuiti la tara ca am inteles ca sunt cam pofticiosi pe ele =)) :hi:

Toma Sergiu

Ce pret ati oferit pe el domnule Romikele? Ador un asemenea caine! :X

romikele

600 ron

Nu am gaini... numai cocosi!  =))

orbanstefan64

 trimite l  la mine sa l invat sa latre si ungureste  =)) =)) =))


orbanstefan64

lapte sa i dai dupa 6 luni, da bere ..... =)) =)) =))

albinalex

Frumos catel, esti norocos. Si eu imi doresc foarte mult un malamut, dar acasa avem gaini :(.

orbanstefan64

tot separat!  si va functiona bine  :nod: :nod: :nod:
:hi: :hi: :hi:

romikele

A sosit si vremea finalizarii stupilor primiti de la Marek  :wink2:

1 - uscare dupa grunduire, primul strat.
2 - nod cazator pierdut - remediere cu un raspel si o bucatica de lemn, simplu si la indemana oricui are astfel de probleme.
3 - imbinare capac - placa osb de 10 mm, in rama exterioara.
4 - produse aproape de finalizare, mai e vopsirea finala si adaugarea podisorului hranitor, moment in care coltarele de tabla vor dispare.

romikele

In vizita la colegul burvil...

pharaonu75

Sticla aia de apa care sa intrezareste prin fundul AV a participat intens la prepararea spritz-ului? =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Nu, are rolul de a arata celor care inca au retineri referitor la fundul cu plasa, ca totusi prin el se vede pamantul  :rotfl:

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din August 26, 2012, 03:42:18 PM
Sticla aia de apa care sa intrezareste prin fundul AV a participat intens la prepararea spritz-ului? =)) =))
eticheta de ar stii vorbii ne ar povestii multe  =)) =)) =))

Nea Costica din Buzau

Of. of, of cati dusmani mai are baiatul asta  =)), nu-i mai lasa si altuia [dusmani]  :smile: sa fiti sanatosi  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!