ursulakhe imi spun unii prieteni

Creat de Marius-ursulakhe, Iunie 24, 2012, 09:13:48 AM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Marius-ursulakhe

Apa se poate si polen dar moment nu am vazut

Marius-ursulakhe

Dragi colegi nu stiti ce va fi cu piata de miere ca am vazut ca nu mai cumpara nimeni

bio

Marius..daca te referi la achizitori... se spune ca ar prefera sa cumpoere miere mai ieftina din China sau Ucraina..

...daca te referi la cei care bat la poarta sa iau unu-doua borcane au dat banii pe cadourile de Craciun, dar vor venii si dupa miere cum se zburleste oleaca timpul .

Marius-ursulakhe

Eu ma refer la cei care ia in cantități mari si am auzit ca si apicola nu mai cumpara
Cei care cumpara mierea din zona noastra spun ca ai stocurile blocate   

dorindafi

nu grabii ca mierea nu-i perisabila sa se strice
ai rabdare sa vezi ce face 2016
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

Marius-ursulakhe

Zbor de curatire

Marius-ursulakhe

Azi am dimineata am gasit asta la un stup

Marius-ursulakhe

Ceva cumpărături de la târg de la faget de ieri
Măsti pt copii mei

Marius-ursulakhe

Ceva faguri

Marius-ursulakhe

Si cava pere pt complectarea inventarului

cornelioandanciu

Azi am intrat si eu pe net sa vad cand va fi targul de la Faget, cu ocazia asta am aflat ca a fost !   :)  Ma interesa o presa de faguri, asta este, pe data viitoare ! Cum ti s-au parut preturile fata de anii trecuti ?
Va salut.

Marius-ursulakhe

Eu zic  ca destul de mari au fost preturile si nu prea sa putut negocia nimic parca la unele.articole.sunt preturi mai bune la campani

Marius-ursulakhe

Asa arată răpită in zona unde merg eu
Pozele sunt făcute duminică cand am fost sa îmi pun tăblița si sa vb cu administratorul sa îmi dea un loc bun pt amplasarea stupilor

Eugen B