muzica

Creat de dragos2006, Martie 05, 2008, 01:16:40 AM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

#90
The Corrs                                          
         
   
       
       
         
       
                                                                                                                                                                                                                                                                              Ce fain cinta fatucile astea , eu le ascult muzica de ani de zile   , am pus aici doar citeva piese , cautati-le muzica si asculta-ti-o , va asigur nu va va parea rau , va va vindeca toate ranile sufletului                                                                                                                                                   As vrea sa o aud si eu pe fatucile noastre roamince cintind asa fara cd                                                                                                 
     
                                                                                                                                       

Kov iulian

#91
Pt cei tineri , sau cei care inca au inima tinara  aceste melodii sunt perfecte pt a dansa cu iubita  pe ele                                                                                 
     

Kov iulian

#92
Grozava prima melodie daca esti plecat de multi ani printre straini , iti vine dorul de casa cind o asculti ( iar elicopterul e superb , pur si simplu , superba masina  dintre toate masinariile , elicopterul ma impresioneaza cel mai mult ,).                                                                                                         
                 

pharaonu75

Mie asta imi place

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Calin Catalin

"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

Obombo


Kiwi Bee

#96



tassevasi

#97

Kov iulian

 
 
                                                          Sunt grozave sunt fatucile astea ( ma refer la felul cum cinta )        
 
 
 

Kov iulian

Care interpret considerati ca , interpreteaza mai bine aceasta piesa ?                                                                                                                                                     
   
 

adi-m

George Michael - o parere personala

Kov iulian

#101

Kov iulian

Avem o lume ( o planeta ) asa de frumoasa de ce lupta asta  sa o murdarim , sa o otravim .               

Kov iulian

Am o mare rugaminte la Dumneavoastra colegi apicultori , nu va feriti sa puneti muzica aici , Subiectul acesta nici macar nu a fost facut de mine ci de Domnul Dragos , nu e topicul meu personal nu se supara nimeni ca puneti muzica ce va place aici  , sunt multe melodii frumoase si nu sunt cunoscute eu am pus ce mi-a placut si ce am crezut ca merita aratat si altora   , deci nu va sfiinti puneti aici ce va place , nu are rost sa deschidem 100 de subiecte .   :stop_the_war: :welcome: :

POSTASUL

 :lol: :lol: supeer                                                                                         
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.