• Welcome to Forum discuții Apiardeal. Please login or sign up.

Feste la logare

Creat de Jean Valjean, Martie 16, 2015, 02:26:06 a.m.

« precedentul - următorul »

Jean Valjean

Am pagina forumului salvata cu parola cu tot in bara de marcaje.
Dau ieri sa intru, sunt intampinat cu mesajul "salut ioan bolchis". Am crezut ca nu vad bine.
Acu' cand intrai, primi mesajul " salut bucovineanu".
De dimineata cand am intrat, ce sa vezi, eram romikele. Ba aveam chiar si buton de moderare. Doar ca atunci cand am apasat pe el s-a prins ca umblu cu cioara vopsita si m-a salutat cu identitatea corecta.
Sufar eu de personalitate multipla sau a venit 1 aprilie mai devreme?

P.S. Era bine totusi daca functiona butonul de moderare, ma distram si eu nitel. :razz:

P.P.S. Acum sunt ionut vlv. E clar, tre' sa ma culc.

romikele

S-a dilit serverul german, nu stiu daca intre timp s-a rezolvat ceva.
Am trimis mesaj cu problema la adminii hostingului, astept raspuns.

Intre timp am instalat un forum nou la http://forum-discutii.apiardeal.ro unde mai sunt setari de facut, moduri de actualizat si implementat, iar daca aici nu se rezolva, ne mutam cu discutiile acolo.
Intre timp va puteti face cont si pe acel forum, deoarece structura bazelor de date difera si nu se poate importa direct nimic de aici.

Kov iulian

Citat din: Jean Valjean din Martie 16, 2015, 02:26:06 a.m.
Am pagina forumului salvata cu parola cu tot in bara de marcaje.
Dau ieri sa intru, sunt intampinat cu mesajul "salut ioan bolchis". Am crezut ca nu vad bine.
Acu' cand intrai, primi mesajul " salut bucovineanu".
De dimineata cand am intrat, ce sa vezi, eram romikele. Ba aveam chiar si buton de moderare. Doar ca atunci cand am apasat pe el s-a prins ca umblu cu cioara vopsita si m-a salutat cu identitatea corecta.
Sufar eu de personalitate multipla sau a venit 1 aprilie mai devreme?

Daca suferiti de ceva inseamna ca suntem doi. :) :) :)
Si eu am patit asta, imi aparea contului utilizatorului Albine apoi cand am dat logout si am dat sa intru cu datele mele nu am mai avut unde sa intru forumul era in reparatii.

stefanescu

Sa speram ca merge. Eu eram Gore ieri cand am intrat. Am incercat sa ma loghez la cealalta adresa indicata de Romikele cu alta parola etc. etc. si nu am reusit neam
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

cipik

Eu am fost Porfy66 si Motanul. Cu ei am schimbat PM in ultimul timp, oara asta sa fi cauza?
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

Gamma

Eu sunt ...nicomico...si tot asa :)