• Welcome to Forum discuții Apiardeal. Please login or sign up.

Nu raman autentificat permanent

Creat de dan.smarandoi, Ianuarie 30, 2014, 06:26:12 p.m.

« precedentul - următorul »

dan.smarandoi

Nu raman autentificat permanent,desi bifez aceasta obtiune.
Pe forumul de anunturi e OK

romikele

Periodic se face o operatiune de mentenanta pentru cresterea vitezei si compactarea bazei de date, ocazie cu care se deconecteaza toate conturile.
Alt motiv ar fi probabil cazul cand se ramane logat pe o aceeasi pagina mai mult de 10 min., fara activitate si intervine "cron".

dan.smarandoi

Indiferent de situatie daca-i dau autentificare,intra fara sa mai completez datele,dar mereu trebuie sa dau pe autentificare.
O fi numai la mine,curios este ca pe celalalt forum ma tine minte

petru.atudorei

nu e doar la tine. Eu de cand sunt pe forum asa a fost mereu. dar nu e un inconvenient

mmacreanu

daca folosesc mozilla raman conectat, daca folosesc opera sau alte browsere tb sa dau autentificare mereu!
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

cipik

Pe google chrome nu sunt astfel de probleme.
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

dan.smarandoi

gore

Stai linistit ca si la mine e la fel. In schimb pe Stuparitul nu e asa, acolo se retine parola. Nu e un incovenient daca mai scriu userul si parola iar.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

romikele

Trebuiesc vazute setarile din browser.
Am verificat si pe Firefox, si pe Chrome si e OK, deci nu-i din forum.
Incercati si cu tema default...

PARINTELE

RazvanTi

mie pe chrome:
-la servici : nu imi retine parola nici de-al boalii
-acasa: ma tine mereu conectat
deci chrome, rulez... NOOOOT.
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

dodo79

si eu sunt pe Chrome si nu am probleme.

prisecarul

Citat din: cipik din Ianuarie 30, 2014, 10:29:55 p.m.
Pe google chrome nu sunt astfel de probleme.

si eu am probleme pe google chrome!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!