Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

Pustu

Citat din: Cipi din Martie 23, 2015, 02:50:38 PM
In aceeasi zi mi-am facut cont si pe stuparitul si aici pe apiardeal, nu stiu de ce, dar acolo nu-mi prea place sa postez... nici nu prea il frecvantez. Aici sunt oameni mai buni.

Intamplarea a facut ca eu sa nimeresc pe Stuparitul prima data si apoi pe Apiardeal . Asta nu a insemnat niciodata un clasament . Incerc sa citesc tot ce apuc , de oriunde apuc . Recunosc ca atunci cand vad un clinci am tendinta sa dau pagina inainte . Poate ca asa mai pierd ceva informatie utila . Eu , ca sa zic asa , sunt adevaratul apicultor de internet .

Multa sanatate tuturor  si  MULTUMESC Apiardeal !


stefan1


   
Citat din: RazvanTi din Martie 23, 2015, 09:08:30 AM
da mah... stati LOIALI stuparitului sa va "joace" moderatorii dupa cum vrea P.LA lor :hi:
Citat din: Pustu din Martie 23, 2015, 10:59:21 AM
Aaaaa......  Nu prea am inteles .
Multa sanatate .

  Chiar cred ca nu ai inteles! Razvan nu s-a referit la tine ci la cei doi interlocutori de la inceputul talk show-ului cu cresterea matcilor (de pe la minutul 0,40). Acolo cineva iti replica atunci cand spui ca tu mai postezi si pe Apiardeal, ca nu este bine, ca "Trebuie sa ramanem loiali "Stuparitului"".
  Ce om cu scaun la cap poate sa te acuze ca de ce citesti si postezi si pe "Stuparitul"? Fiecare se informeaza oriunde vrea. Unii forumisti de aici au avut experiente mai neplacute cu moderatorii de acolo si deea lui Razvan i s-a parut deplasata sentinta data de colegul tau de discutie: "Trebuie sa ramanem loiali Stuparitului" si faptul ca celalalt a aprobat. Observatia a fost pentru ei si nu pentru tine.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Pustu

Citat din: stefan1 din Martie 24, 2015, 02:58:41 AM
Chiar cred ca nu ai inteles! Razvan nu s-a referit la tine ...

Banuiam eu ca am inteles gresit .Cer scuze  ^:)^ ))/
Multa sanatate .
Sa traiesti nea Stefane

stefan1

  Faci o treaba buna. Contnua-o!    :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

RazvanTi

pustule ai innebunit?!?!?!  ))/
nu cu tine am ce am...
cum a zis si stefan1 m-a deranjat atitudinea celor 2
atat.
Scuze daca te-am jignit pe tine intrun fel sau altul. partea proasta la mine e ca de cate ori "zic" pe-aici ceva imediat e luat ca ofensa si inteles in alt fel... asta este darul meu tampit ))/
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

Pustu


Pustu


Pustu


Pustu


Pustu


ciucur

Salut !

Eu zic sa mai astepti cu ramele pentru crescut.
Zi-mi te rog ce benzi aveai prinse cu scobitori intre ramele stupului, Mavrirol?
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

Mihai Sergiu

La 174 de filmulete cu albine ar fi trebuit sa stii ca inca nu-i momentul :)
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

Pustu

Citat din: ciucur din Martie 26, 2015, 10:08:20 PM
Salut !

Eu zic sa mai astepti cu ramele pentru crescut.
Zi-mi te rog ce benzi aveai prinse cu scobitori intre ramele stupului, Mavrirol?
Varostop . Acum le-am pus . Cam tarziu dar n-am avut incotro .
Multa sanatate .

Pustu

Citat din: Mihai Sergiu din Martie 26, 2015, 10:12:08 PM
La 174 de filmulete cu albine ar fi trebuit sa stii ca inca nu-i momentul :)
Familia cu pricina mi-a tras 3 litri de sirop saptamana trecuta si e singura care roade la diafragma aia de polistiren . N-am desfacut-o ca batea vantul . Sambata daca nu ploua o fac vedeta . =))

Pustu

#584