Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

Pustu

Citat din: romikele din Aprilie 10, 2016, 10:29:02 PM
............
Multumesc frumos pentru filmulete . Chiar imi pare rau ca nu am fost acolo .
Sa traiesti nea Mihai . Multa sanatate si numai bine

Eduard Rotaru

Citat din: romikele din Aprilie 10, 2016, 10:42:46 PM
Citat din: Eduard Rotaru din Aprilie 10, 2016, 08:34:14 PM
NU mai incerca sa o dregi aiure ....mai da o data play la filmele in care Puisoru tot ridica in slavi acest probiotic cum ca este cheia pentru CCD si respectiv lupta contra efectelor neonicotinoidelor asupra albinelor.
N-am ce sa dreg, ca n-am stricat nimic  :P
Sa MAI DAU O DATA play? N-am cum, ca nu am urmarit filmele, chiar daca eu am inregistrat discutiile, camera e cea care a receptionat totul, eu doar am manevrat-o fara sa-mi incarc memoria cu cele graite.
Daca a afirmat ce spui, inseamna ca a inteles si a retinut gresit.
Polonezii care au inventat produsul afirma ceea ce am zis mai sus, ei stiu mai bine despre ce e vorba.
Fiecare e raspunzator pentru propriile afirmatii.

Maestre, scrie negru pe alb atat pe FB cat si pe youtube...propaganda e foarte clara....in live aseara am facut clar public raspunsul unui avizat in domeniu, mare somitate in cercetare pe nutritie si profilaxie, in care spune clar ca acel probiotic nici pe departe nu produce efectele pentru care este promovat...

romikele

Citat din: Pustu din Aprilie 10, 2016, 11:33:50 PM
Multumesc frumos pentru filmulete . Chiar imi pare rau ca nu am fost acolo .
Sa traiesti nea Mihai . Multa sanatate si numai bine
:thanks:  :hi:
Imi pare rau ca nu am reusit o calitate mai buna a inregistrarilor si ca unul din carduri m-a tradat, s-a blocat si a trebuit sa-l reformatez. N-am pierdut prea mult, doar discutiile d-lui Stefan Nicolae de la AGROSTAR si a d-nei Surlea, dar sper ca am surprins esentialul.
Din pacate nu am timp si nici rabdare sa editez asa ca au mai scapat unele desincronizari.
Din aceleasi motive, nici discutiile de pe FB sau youtube nu le parcurg sau retin, decat intamplator.
De aceea incerc sa pastrez o pozitie neutra asupra unor afirmatii, pana la proba contrarie.
Acum il ascult cu mare placere pe Andrei, care oricat ar vorbi de mult, mereu are ceva de zis... si le zice bine!
M-a bucurat enorm vizita sa si regret ca timpul a trecut prea iute.

Pustu


Pustu


Pustu


Pustu


Pustu



Pustu


mosunick

Si eu care ma asteptam la un model play-cu-boy... cu urechiuse si coditza... =)) =)) =)) :rotfl: :rotfl: :rotfl: :paște:
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

Paraschivescu Teodor

Dane aseara nu sa discutat nimic.

Pustu

S-au discutat multe numai ca participantii nu au vrut sa apara live . Poate avem mai mult noroc diseara .

Paraschivescu Teodor

Poate ca si asa am cam pierdut din laifuri deabia daca va pot vedea an reluare sa zic asa

dorindafi

nene pustule , ai cam grabit cu punerea caturilor
CODUL  e   LEGEA
         0763650092