Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

Pustu


dan sebastian

Pune noul link aici si pe facebook. Multumesc !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

marius_vfp

Pustiule  mai emiti live azi ceva ?
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

MIHAI BALS

#1848
pustule,ai si tu un nr de tel?
nici nu stii ce pierzi!
aoleu,nici tel, nici albine,inca nevasta!
ai grija,mare grija!
(a nu se confunda cu grijania de Paste!)

pustule,da tu...ai coa.e?


MIHAI BALS


Pustu


Cipi

Pana la ora 4:00 a tinut live-ul? eu am adormit, dar nu stiu cand :)

Pustu


Pustu


marius_vfp

Pustiule te invidiez , da e de bine .
Nu ca as vrea sati fac concurenta da mar interesa sa stiu cum faci liveurile astea , ma gândesc sa fac si eu gen de liveuri cu prietenii , am o groaza de apicultori pe langa mine si nu numai ar fi bine sa mai stau la cioace cu baietii decat sa sun pe n tlefoane sa mai vad ce au facut unul altul, adica in general ce programe folosesti si cum se face , daca esti amabil poate ma sfatuiesti ,
mersi.
Spor la treburi si nu te lasa de ce ai inceput sa faci pana acum.
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Cipi

nu e mare stiinta, aceste video conferinte sunt realizate cu ajutorul youtube/hangouts, dar se pot folosi si alte programe de conferinta cum este Skype.

marius_vfp

Cipi nu e chiar asa de usor precum pare sa faci streaming in direct cu hangoutu intervin niste programe acum cautam si am vazut un tutorial cum se face striming la gaming pe youtube .

Pustiule folosesti cumva open brodcaster software  versiunea 0,657b .
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva

Pustu

Nu folosesc absolut nimic . Am un buton pe youtube care zice Transmite . Atat . Numai ca m-am chinuit mult pana l-am gasit . Intre timp m-am pricopsit cu 2 conturi de youtube si 8 subconturi . Prea multe butoane pentru mine  ))/ =)) =))
Multa sanatate .
ps: Mai usor e din skype sau hangouts

Pustu


marius_vfp

Ok mersi , ne vedem la chat
stiu cate ceva din tot nu totul din ceva