Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

Pustu


Pustu


Pustu


Pustu


Pustu


dan.smarandoi

Am o rugaminte,nu mai polua forumul asta cu tot fel de prostii.M-am saturat de cate ori deschid mesaje noi,sa vad ce visezi tu noaptea,sau vrei sa ajungi la 1000 de mesaje si nu stii cum?N-am nimic personal cu tine,dar cred ca cineva ar trebui sa-ti atraga atentia.Am dat click pe unul din linkurile tale din curiozitate sa vad despre ce-i vorba,si-mi cere acces la camera web si microfon.Numai bine,si poate mai ei o pauza

Eduard Rotaru

Citat din: dan.smarandoi din Decembrie 28, 2015, 10:26:00 AM
Am o rugaminte,nu mai polua forumul asta cu tot fel de prostii.M-am saturat de cate ori deschid mesaje noi,sa vad ce visezi tu noaptea,sau vrei sa ajungi la 1000 de mesaje si nu stii cum?N-am nimic personal cu tine,dar cred ca cineva ar trebui sa-ti atraga atentia.Am dat click pe unul din linkurile tale din curiozitate sa vad despre ce-i vorba,si-mi cere acces la camera web si microfon.Numai bine,si poate mai ei o pauza

Maestre, mai ia tu o pauza de la a mai "frunzari" prin forum-ul asta daca tot te deranjeaza asa tare...e pagina lui, poate sa posteze orice si oricat, in limitele regulamentului...

marian_6777

Citat din: dan.smarandoi din Decembrie 28, 2015, 10:26:00 AM
Am o rugaminte,nu mai polua forumul asta cu tot fel de prostii.M-am saturat de cate ori deschid mesaje noi,sa vad ce visezi tu noaptea,sau vrei sa ajungi la 1000 de mesaje si nu stii cum?N-am nimic personal cu tine,dar cred ca cineva ar trebui sa-ti atraga atentia.Am dat click pe unul din linkurile tale din curiozitate sa vad despre ce-i vorba,si-mi cere acces la camera web si microfon.Numai bine,si poate mai ei o pauza
Fara camera si microfon, nu poti participa la o discutie. Teama ta rezulta din necunostinta. Urmareste tutorialul acesta, si nu mai fi asa agresiv.
  https://www.youtube.com/watch?v=nxXPgMUg_OQ
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

bio

Citat din: dan.smarandoi din Decembrie 28, 2015, 10:26:00 AM
......Am dat click pe unul din linkurile tale din curiozitate sa vad despre ce-i vorba,si-mi cere acces la camera web si microfon.......

.... =))....

Daniel, ....  =))....daca vei avea acces la camera web si microfon i-ti vor parea mult mai interesante acele discutii ....  poate vei participa si tu la acele discutii si cum vad ca ai un standard destul de ridicat in ce priveste calitatea informatiilor oferite sunt sigur ca vei fi o adevarata comoara apicola .

Pustule.. :bravo:....dai inainte !!..este pagina ta si este destul de interesanta ... seara la doar un clik distanta si  nu mai stam la programul tv care de multe ori nu ne atrage.

Pustu


Pustu


Pustu


Pustu

Initial am crezut ca totul a fost o neintelegere care a degenerat , dar dupa intamplarea de aseara , in care un om isi face un cont doar pentru a jigni pe cineva pur si simplu l-am inteles pe Dan Margarit . Daca si dupa 1 an si ceva tot cauta orice ocazie sa ..........  .
Dan Margarit multumesc pentru tot  .
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi !
Multa sanatate si toate cele bune .
LA MULTI ANI !!!

marian_6777

Citat din: Pustu din Decembrie 29, 2015, 06:55:43 AM
Initial am crezut ca totul a fost o neintelegere care a degenerat , dar dupa intamplarea de aseara , in care un om isi face un cont doar pentru a jigni pe cineva pur si simplu l-am inteles pe Dan Margarit . Daca si dupa 1 an si ceva tot cauta orice ocazie sa ..........  .
Dan Margarit multumesc pentru tot  .
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi !
Multa sanatate si toate cele bune .
LA MULTI ANI !!!
Pustu, pentru faptul ca ai reusit sa-l aduci pe Dan Margarit alaturi de noi, te felicit. Dan Margarit, si eu i-ti multumesc. Sper sa-ti calci pe inima si sa mai intervi pe chat sau in alta forma. Sunt foarte multe persoane aici, care te apreciaza.
Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

Pustu