Pentru VOI Stuparii mei

Creat de Bătrânul, Aprilie 05, 2011, 11:07:28 AM

« precedentul - următorul »

sherifu dan

am intervenit pentru mine, nu pt altcineva
am fost personal la fabrica, restul le stii

Bătrânul

Cel cu care zici tu ca ai venit spune ca nu te cunoaste  =)) Lamuriti intre voi . Sub nici o forma nu ai facut comanda tu in numele tau, si nici dupa lamuriri nu-ti va trimite stupi. De acum incolo "UNII " va trebui sa ridice personal comanda. :new:

orbanstefan64

#17
se lamuresc toate incet daca ascultati


               

mape 48-petru manea

aia de la tambal era Udrea ?   =)) =)) =))

Bătrânul

Atunci cind Udrea se agita Basascu sta culcat pe spate =)) :rotfl:

orbanstefan64


Bătrânul

De 1 iunie de ziua noastra a copiilori am primit un dar de la sefii mei. :thanks:

mape 48-petru manea

felicitari ,ai primit cadou o vila  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bătrânul

Citat din: MAPE 48 din Iunie 01, 2011, 10:38:27 PM
felicitari ,ai primit cadou o vila  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Am primit ceva mai mai mult .  =D> Am primit patru panouri de 3x6 m pe gratis pe termen nelimitat pe linga DN 12 . Nici o firma din judetul meu nu are asa ceva.   ^:)^ ^:)^ :bzz: Curiozitatea este ca nu percepem comision la nici o tranzactie.

Calin Catalin

Daca era focalizat mai bine vedeam mai usor nr de telefon de pe afis.
Dar atunci trebuia postat la anunturi... :)
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

Bătrânul

Este un cadou si pentru VOI stuparii mei . Datorita acestui panou Dl. Gergely Lorant antreprenor general la cartierele noastre rezidentiale  va fabrica de dragul Batrinului in continuare STUPI LA PRETUL DE COST.  ^:)^ :bzz: apropo Cataline mai da un plus pe poza si vei vedea foarte clar :thanks:

Calin Catalin

Am incercat o glumita putin ironica, dar am tot respectul pentru dumneavoastra.
Nr. de telefon se vede foarte bine si sunt convins ca sunt niste case de calitate, iar de mi-as permite as comanda si eu una . :bravo:
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

alexutu

domnule batrinu v-am rugat si eu ceva se poate .
00007

Bătrânul

Citat din: clncatalin din Iunie 02, 2011, 09:13:48 PM
Am incercat o glumita putin ironica, dar am tot respectul pentru dumneavoastra.
Nr. de telefon se vede foarte bine si sunt convins ca sunt niste case de calitate, iar de mi-as permite as comanda si eu una . :bravo:
Cataline daca tu esti in poza pe avatar iti spun eu ca ITI POTI PERMITE ! Sint comvins ca esti un om cinstit, cu vointa , perseverent , si inteligent . VEI REUSI. Cind ai 10.000 euro si o bucatica de teren suna-ma. Va fii mai repede decit iti inchipui. Trebuie SA CREZI !!! :bravo:

Bătrânul

Citat din: alexutu din Iunie 04, 2011, 11:37:20 AM
domnule batrinu v-am rugat si eu ceva se poate .
Scuzama am uitat despre ce este vorba . Imi amintesc doar ce v-am rugat eu :limba: