Targul apicol Faget

Creat de Donbazil, Februarie 28, 2011, 07:03:51 PM

« precedentul - următorul »

Donbazil

Citat din: MAPE 48 din Martie 12, 2011, 07:29:05 PM
Inca ceva ,locuim la o aruncatura de bat
TE INVIT LA MINE intrun sfarsit de saptamana
pentru o discutie despre albine asezonata cu
gratar,rachie ,bere si dormit invit si pe pretenu meu "gheghe"
A-si fi onorat daca ai accepta invitatia
nr.mobil==724386072

Sal'tare!
MAPE, abia acuma am citit mesajul privat de la tine. Stirea cu fostul meu vecin si amic, m-a bulversat total.....Asa-i cand oamenii se indeparteaza, nu mai stiu unii despre altii nimic si cand afla ceva, de obicei sunt vesti rele..Dumnezeu sa-l ierte!......
Oricum invitatia am retinut-o si cat de curand te voi suna inainte de a trece spre Jimbolia unde am o afacere, te voi vizita.
Sal'tare!
Donbazil - Faget

Felix

Macarale si lifturi electrohidraulice pentru apicultura

Firma Modul-Stor Hungary Kft. va fi prezenta la Faget, pentru informare si discutii cu apicultorii interesati, Duminica 20 martie.
Ne pare rau ca anul acesta nu avem posibilitatea sa aducem utilajele si la Faget.
La targ venim cu preturi promotionale!

www.modulstor.ro

http://forum.apiardeal.ro/index.php?topic=3873.0

tiberius

Nu am inteles ce doriti sa spuneti d-le Donbazil.

Donbazil

Sal'tare!
Asadar! :new:
Maine - sambata  19 martie 2011 in orasul Faget Jud. Timis...MARE TARG APICOL.....
Vine care si cand poate, dar la ora 13,00   VA ASTEPT LA O INTALNIRE DE SOCIALIZARE LA COFETARIA DE LANGA RESTAURANTUL PADESUL.
Dau io o rachie si o grisina.....restul.....Ne-om descurca noi.....Numa sa ne vedem adunati.....
Care ati fost si anul trecut deja stiti locul de intalnire.....
Va astept cu drag!
Sal'tare!
Donbazil - Faget.  :welcome:

Florin-braileanul (FlorinI)

nu uitati de cei ce nu pot sa va fie alaturi
la grisine.... dar mai ales in targ

POZE , POZE, POZE
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Bătrânul

Nu am putut veni dar fabricantul yice ca ; "ORGANIZARE INPECABILE , OAMENI OSPITALIERI" !!!! ^:)^ L-am intrebat de un barbat ca bradul cu mustati mari  i se zice Donbazil dar zice ca nu-si aminteste. Dai un cot Prietene ! =D>

Donbazil

Sal'tare!
Am vazut standul vostru, am stat cateva minute cu cei cu care am fost si am laudat lazile, dar omul dvs. era ocupat cu scrisul, probabil nota vreo comanda. Am discutat mai mult cu vecinul de cort, un tip cu barba (parea calugar) care avea si el  un stup de vanzare....
Chear v-am luat apararea cand cineva dintre "spectatori"  zicea ceva de calitate, i-am replicat sa bage bine seama la pretz si apoi sa discute ca erau cei mai ieftini stupi din tot targul si dupa parerea mea sunt foarte buni.....
Greu cu carcotasii.Trebuie rabdare si tact.....
Sal'tare!
Donbazil - Faget

Donbazil

Sal'tare!
Pentru colegii care doresc sa vada poze, sunt foarte multe puse pe celalalte doua forumurti de catre colegul Proapis 13. Eu cu telefonul am facut doar cateva dar nu se compara cu ale lui.
Sal'tare!

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Donbazil din Martie 21, 2011, 11:00:43 PM
... pe celalalte doua forumurti ...

iertare...
stuparitul, ??? si mai care?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Donbazil

Sal'tare! :

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Cel vechi si cel nou.....
Sal'tare! :bravo: