• Welcome to Forum discuții Apiardeal. Please login or sign up.

Probleme functionare

Creat de romikele, Octombrie 18, 2010, 04:19:16 p.m.

« precedentul - următorul »

romikele

Datorita unor erori aparute in baza de date, depistate doar de cateva minute (in urma sesizarii speciale "cu dedicatie" primite de la dragos2006 caruia ii multumesc!  :hi:  :razz: ), forumul a intrat in sistem stand-by cu redirectare pe pagina index a site-ului.
Cu scuzele de rigoare pentru inconvenient, am rugamintea ca, in cazul in care stergeti o postare sa asteptati redirectarea pe pagina principala, pentru a evita astfel de erori.
Dupa cum am mai mentionat, timpul nu-mi permite sa intru decat foarte rar pe forum, iar la aparitia unor probleme foarte eficient este un SMS sau apel la tel. 0724067074.

Multe multumiri!

D006

Probleme cred ca inca sunt la multi useri deoarece conform statisticii pana la ora asta trebuia sa fie prezenti inca 100 de prieteni . 

Bătrânul

Orban si-a schimbat CULOAREA  :razz: Acum ce ma fac  :uimit: Ati spus moderator un mare dusman al meu  :rotfl: :rotfl: asta sigur ma baneaza pentru cuvintul "banana " de la topicul sarbatoritilori  :limba: :hi:

orbanstefan64

din cauza la banane nu  banez sa creasca mare banana dusmanului :rotfl: :rotfl: :rotfl:

flavius

am si eu niste probleme cu PM-urile...nu mi le mai deschide...adica in bara de sus imi spune ca am mesaje necitite, pe mail primesc atentionare, da' ultimul pe care il pot citi e unul de saptamana trecuta, ultimele 2 nu le vad...si nici nu le pot sterge pe cele deja existente in lista...cand incerc, imi da o eroare...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

flavius

intre timp s-a rezolvat...total...deci merge treaba...sarut-mana...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

D006

Nume publice ar ajuta zic eu.
Oricum banuim cine.  :nono:

petrica52

Invidie sau prostie ?! Oare, ce-i deranjeaza pe acesti "iresponsabili" ? 
O zi buna cu sanatate !

pharaonu75

Cine poate sti ce este in mintea lor sau cum gandesc?!?! :uimit:
Frustrati! :nod:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)
Sun Photo     YouTube

apiardelean

Faptul ca am probleme cu accesarea forumului Apiardeal sa fie "unor erori aparute in baza de date, depistate doar de cateva minute"(scrisa in 18 octombrie)sa fie la mine cu o frcventa mai mare ptr ca este ceva in neregula la mine la calculator.Ce ma sfatuiti?
STUPARITUL - POEZIA AGRICULTURII! Baron von Ehrenfels

http://stiridinstuparit.blogspot.com/

pharaonu75

Adica ma scapi si pe mine de spammerii chinezi? :uimit: :uimit:
Doamne-ajuta! ^:)^
Sun Photo     YouTube

flavius

Cand vorbiti de chinezi, mi-aduc aminte de o perioada din viata mea cand am facut importuri din China (pentru angajatorul de la momentul respectiv...)...si atunci, si acum, sunt de parere ca cea mai proasta engleza pe care am auzit-o vreodata apartine belgienilor si chinezilor...primilor nu cred ca le place, ultimilor nu le vine bine s-o vorbeasca normal...au un accent ooooooriiiibil....nu intelegi decat un cuvant din zece...maxim...

PS: am dus lipsa forumului astazi...mi-am scos parleala pe altul, cu masini...am ajuns cu cititul la zi si acolo...greu, dom'le, cu internetul asta...da dependenta, va spun eu... :lol: :lol: :lol:

filip

A fost doar o zi,dar eu cand sunt departe un sezon de prieteni?
Trebuie sa gasesc o solutie sa nu urc in varful dealului la semnal. :bzz:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

pharaonu75

Citat din: filip din Ianuarie 12, 2011, 12:09:51 a.m.

Aseaza-ti tabara in varful dealului! =))
Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 12, 2011, 12:19:13 a.m.
Citat din: filip din Ianuarie 12, 2011, 12:09:51 a.m.

Aseaza-ti tabara in varful dealului! =))

decat sa te chinui sa urci tabara in varful dealului... mai bine retezi dealul... =)) =))
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333