targ

Creat de prisecarul, Iulie 11, 2010, 05:22:04 PM

« precedentul - următorul »

valter

Ferea...ca vin si eu!!!!!
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

viorel55

La 10 tecute-fix,sunt si eu prezent....

prisecarul

se pare ca am ajuns primul la calculator, dupa vizita la targ!
impresii?
ca la targ!
produse peste produse, lume multa, forumisti peste tot!
Batranul si Nikolas
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

Gica si nelipsita-i tigare! (mai sunt Viorel 55 si Batranul)
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

Gica si Ioan Puiu
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

de la dreapta Dragos2006, Gheco si .......
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

#51
incep sa se adune forumisti!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

#52
ca deobicei, unde se afla Gica si Janese, locul este prea stramt pentru amandoi!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

ghiceste cineva de ce oare ii i-a masuri Gica lui Janese?
candva, Gica se lauda ca  sotia lui face o coliva, mama, mama!
stie ceva Gica?
Batranul, pregateste lemnul!!!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

prisecarul

aspecte din targ
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

poze faine multumim lui prisecarul

orbanstefan64

Citat din: prisecarul din Septembrie 04, 2010, 05:17:17 PM
ghiceste cineva de ce oare ii i-a masuri Gica lui Janese?
candva, Gica se lauda ca  sotia lui face o coliva, mama, mama!
stie ceva Gica?
Batranul, pregateste lemnul!!!
nea gica intineriti mereu de janes nu am cuvinte ailime ii trebe ia masuri nea gica ca nu stiu unde ajungem cu tineretu asta:):):)

stefan1

  Am vazut ca a fost un stad al apicultorilor din R. Moldova. Au avut ceva lucruri interesante? Si la ce preturi?
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

nicu68

acum am vazut pozele,multumim lui Prisacaru,dar o poza cu tine parca nu am vazut :hi: :hi: :hi:

nicu68

asteptam  alte poze si opini de la tg.multam