George Nicolau

Creat de George N, Martie 07, 2010, 09:17:59 PM

« precedentul - următorul »

ion patrut

se spune la meteo ca pe vineri ar veni si la mine in zona mult dorita primavara daca nu cumva pierde autobuzul azi a fost caldut dar a batut vantul de te lua pe-sus  sa vedem ce-o fi maine

George N

un site bun pe care il folosesc este yr weather ,oricum vremea este clar in incalzire,duminica dupa cum se vede in poza era zapada si in citeva zile dc. vremea continua sa fie la fel ca si zilele ce au trecut atunci putem spune ca: A venit primavara..! :hi:

George N

Citat din: pharaonu75 din Martie 15, 2012, 04:32:13 PM
Citat din: George N din Martie 14, 2012, 09:09:59 PM
..dar dupa iarna vine primavara...ce dor imi era  sa-mi mai intre cite o albina doua prin  masca.. :) sau prin pantaloni :bzz:( asa cum se vede in poza..)

Sa pare ca ti-au roit albinele =)) =)) ai un roi pe palarie :rotfl: :rotfl:
:D..la fel ridea si nevasta-mea cind m-a vazut cu roiul pe cap si plin de "reziduri intstinale" de la fetele mele :bzz:

George N

..la adapat..

George N

la cules..

iunicu

Vecine, e musai sa impartim ceva sticle cu bere ca sa ne imprietenim.
O sticla de vin contine mai multa filozofie in ea decat orice alta carte din lume.

George N

salut vecine  :) , te astept daca poti sambata. asta. :hi: tel meu este 0722564681-vodafone sau 0751560697-COSMOTE

iunicu

Te sun negresit zilele astea findca stau pana duminica la Silistea.. As fi tare bucuros daca ai acepta sa ma lasi sa te plimb putin ca sa arunci un ochi si in stupii mei. Te iau de acasa si te aduc acasa intreg, promit!
O sticla de vin contine mai multa filozofie in ea decat orice alta carte din lume.

George N

 :ok:,  vorbim inainte la un telefon :hi:

George N

cateva poze cu cele 3 culesuri principale la noi in zona in 2012

George N

 :D.restul incerc data viitoare ...nu stiu ce se intimpla  :sad:dar nu pot incarca pozele din timpul culesului de tei+ floarea soarelui

romikele

Incearca o redimensionare la max. 1024x768 pixeli, format jpg. Poate asa va merge...

George N

 stadiul unei familii formata pe rame 1/2 :-oct. 2012

George N

cateva poze din  blinda iarna 2013  :)

George N

cu gandul la primavara.. :)