Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

flori

orbanstefan64

saptamina viitoare fac poze si cu NECTAR  :smile:  :hi: :hi: :hi:

bismark

   Fanica,mai dat gata nu stiu cine este indragostit de flori dar cu ce ai postat esti cel mai tare.Spune drept tu sau nevasta-ta este cu florile?.Se spune ca cine iubeste florile are sufletul in rai inca din viata si ca este un om bun,eu stiu asta ca m-ai servit de citeva ori si nu am raspuns corespunzator.Dar nu e timpul trecut cit inca mai misc cere si ti se va  da, ca  poate ai  fi vazut si tu ceva bun la mine.Cu mult respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

orbanstefan64

amindoi sintem iubitori de flori mai mult nevasta mea se ocupa dar nici eu nu ma dau deoparte  tot invirtim impreuna aproape in fiecare zi mutam si schimbam decorul . v am servit  asta nu este o problema mi a facut deosebita placere si ma bucur cind pot face ceva folositor in lumea asta....... poate ne putem intilni la editia  aIII a a tirgului la sighisoara chiar mi ar face placere si sint convins ca nu numai mie ......
va salut cu tot respectul !!!!!!
Doamne ajuta si sa auzim numai de bine!!!!!!  :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64


bismark

   Fanica, in viata totul este ca, ce-i place ochiului sa-i faca bine inimii.Ma bucur ca am asemenea prieteni cum esti tu, mos Andreiu, Marin din Serbia,Petre Manea si altii carora florile si frumosul le dau sens vietii pe linga apicultura care da sens organizarii  si curateniei in stilul de viata.Tare mult as vrea sa va cunosc personal dar virsta nu ne permite sa mai umblam hai-hui ca alta data.Intodeauna am apreciat la tine stilul retinut de a critica unele lucruri care poate erau gresite.Ai se pare o familie frumoasa care se incadreaza intr-un tot unitar asa cum imi place sa spun ca atunci cind vede ceva frumos spune sa facem si noi.Multumesc pentru faptul ca ma voi inspira din pozele tale.Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

orbanstefan64

#3222
multumesc!!!!dar nu numai personal ci si in numele comunitatii Apiardeal de cei care a ti amintit inca nu am cuvinte dar las povestile si trec la subiect sinteti toti niste oameni minunati principiul meu este incet incet departe ajungi asta am invatat o de la tata parerea mea este ca de om merge asa impreuna inca vreo 50 de ani deacum inainte no fi rau.
Doamne ajuta !!!!!!
iar acum mai pun ceva tot pentru noi........
  http://www.youtube.com/watch?v=JDT1WjSdQ58#

mape 48-petru manea

Eu ce sa zic ....am ramas cu gura cascata ---albine ,flori si o familie frumoasa pe care am avut placerea sa o cunosc personal
:bravo: :bravo: :bravo:   se vede ca ai inceput sa-ti faci timp si pentru sufletul tau  :bzz: %%- @};- :beer: :hi: :hi: :hi:

orbanstefan64

dumneavoastra m ati dat inca o gramada de sfaturi bune incet ca armata ii lunga ....... :P
va salut cu stima nea petrica si pina la prima intilnire Doamne ajuta!!!!!
:hi: :hi: :hi: