Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

MARIUS_bc


mape 48-petru manea


romikele


oroles

Da ce ai patit romikele de ai ajuns la acel spital?
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

romikele


oroles

Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

Pustu

Tocmai acum te gasisi si matale ?! Hai , insanatosire grabnica si treci la treaba ca trece salcamul pe langa noi .
Multa sanatate si numai bine .
Sa traiesti nea Mihai

orbanstefan64

nu ti o ajuns toata iarna sa stai degeaba ?  :P

Paraschivescu Teodor

Multa sanatate si din partea mea.Va asteptam cat mai repede ca avem treaba nu gluma cu vremea asta.

romikele

Nu toate ies asa cum le programam. Mai vin si neprevazute, important sa nu le neglijezi la nesfarsit.

relutu


romikele


bismark

    Ce dileala,Domnule, tocmai acum,pai ma mai ajungi din urma :razz:,faceti-va repede bine si la munca,mai avem multe de facut pe lumea asta.Ma, rog sa va faceti repede bine.Cu respect  ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

ionut vlv

Citat din: romikele din Mai 08, 2016, 06:48:12 PM
Nu toate ies asa cum le programam. Mai vin si neprevazute, important sa nu le neglijezi la nesfarsit.

insanatosire rapida si sa stiti ca noi,pe acasa,incercam sa tinem salcamul pe loc cat putem de mult.
poate resusiti sa prindeti ceva din el,ca tare arata bine dupa 3 brume si  o grindina,ca ploile nu le-am mai numarat.
pana acum am reusit...vai mama noastra!
ps .stati acolo si va refaceti ca salcam e si la anu'. :hi:
se zice ca fiecare om are doua vieti.pe a doua incepe sa o traiasca in momentul cand isi da seama ca are numai una.

Kiwi Bee

Sa te faci bine Mihai ca mai am planuri pt tine. Am o idee noua pt pagina apiardeal.