Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

romikele

Când stăpânul nu-i acasă...  :razz:

andreiu

   Ei, Mihai, iata o poza agreabila de pus in locul crocodilului sau piratului macabru, daca vei mai fi nevoit sa aranjezi ouale in cosulete !!!  Imi pregatesc si eu portofelul pentru 2 luni de chirie.  :hi: :hi:

romikele

 :thanks: Mos Andreiu, nu vom mai fi nevoiti sa vedem pozele piratilor sau crocodililor albastri, voi instala totul pe mai multe servere, astfel incat daca unul pica, sa putem migra rapid catre altul.

bismark

   Cu forumul, din in ce in ce mai bine,mosule primi-si ce ti-am trimis? ca esti cam scump la vedere. Cam tirziu cu colaborarea credeam ca vei fi in primul rind cu mine si Petre. Ca, tot cu noi pensionarii saracii ca, bogatii le-a intrat morcovul de cind cu arestarile :rotfl: :rotfl:, in viata totul se plateste.Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

romikele

"Pentru că sunt alintat, fac nani cu tati"  :razz:

pharaonu75

Il adormi tu pe el, sau el pe tine? =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele


andreiu

Citat din: bismark din Noiembrie 25, 2014, 07:36:41 AM
   Cu forumul, din in ce in ce mai bine,mosule primi-si ce ti-am trimis? ca esti cam scump la vedere. Cam tirziu cu colaborarea credeam ca vei fi in primul rind cu mine si Petre. Ca, tot cu noi pensionarii saracii ca, bogatii le-a intrat morcovul de cind cu arestarile :rotfl: :rotfl:, in viata totul se plateste.Cu respect ^:)^

Primi-i nea Gicule !!....  Pai, daca am valoare, este normal sa fiu si scump !!! :rotfl: ...Dintre toti mosnegii tineri de pe forum se vede treaba ca tu si Petre sunteti cei mai ageri !!! Si este de inteles, tu un regateano-moldovean sprinten, iar Petrica un banatean mandru care nu-i prea place sa stea in coada ci doar in frunce !!! :razz: Eu sunt un mot oleaca mai molau, dar daca zic un lucru,  apai musai sa ma tin de cuvant, chiar daca intarzii nitel.:hi: :hi:

bio

Citat din: bismark din Noiembrie 25, 2014, 07:36:41 AM
   .....tot cu noi pensionarii saracii ca, bogatii le-a intrat morcovul de cind cu arestarile :rotfl: :rotfl:, in viata totul se plateste.Cu respect ^:)^

Nea Bismark ce tot spui acolo..? Avem "apicultori" care dorm cu valiza la capul patului ?

bismark

    Am zis eu ceva de valiza?, ziceam de cei cu averea din batista :rotfl:,mama mea avea si ea doi lei legati intr-o batista si toata ziua ii numara poate s-or fi inmultit.Sint destui care dorm cu valiza sub cap se vede coada de la DNA si culmea unii ii sustin.Eu nu am fost,vorba lui Creanga nici frumos pina la 20,nici destept pina la 40 si nici bogat pina azi ,asa ca dorm linistit =)) =)).Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

romikele

Aici sunt banii dumneavoastră!  =))



romikele

Cine vrea calculator,
Dă anunț pe olx (ăsta-i fostul mercador)
Sau aici, ca-i mai ușor!
:rotfl:

orbanstefan64


State