• Welcome to Forum discuții Apiardeal. Please login or sign up.

o sesizare

Creat de balasbebe, Noiembrie 02, 2007, 03:46:10 a.m.

« precedentul - următorul »

D006

Dle adm,
nu aveti moderator vad, am o sugestie , pe Droane 52 stie dle ,stie de toate doar lucreaza in XP si Linux Red Hat, o sa scrie in locul nostru ,va sti si ce gindim cu asa teh :rusine:

bee_lover

mai sa fie...sunteti cativa oameni si nu va intelegeti si ne mai miram ca se cearta aia la guvern...

D006

pt alinndiaconu si olteanu o singura intrebare:
- voi aveti ceva deaface cu apicultura, sau sunteti decat niste simpli instigatori?
chiar as vrea sa vad si ceva inteligent scris de voi. se pare ca unul cu "5 stupi" poate sa scrie lucruri mai interesante decat voi amandoi.
PS
iar ca moderator poate iti gasesti un loc in partea cealalta, ca daca ii mai ingesuie putin ai loc si tu.

D006

Citat din: cristi xpt alinndiaconu si olteanu o singura intrebare:
- voi aveti ceva deaface cu apicultura, sau sunteti decat niste simpli instigatori?
chiar as vrea sa vad si ceva inteligent scris de voi. se pare ca unul cu "5 stupi" poate sa scrie lucruri mai interesante decat voi amandoi.
PS
iar ca moderator poate iti gasesti un loc in partea cealalta, ca daca ii mai ingesuie putin ai loc si tu.

Auzi dom'le ..''ca daca ii mai ingesuie putin'' ..
  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

balasbebe

Citat din: cristi xpt alinndiaconu si olteanu o singura intrebare:
PS

Vad ca vrei sa ma ataci si pe mine dierct dar nu o sa-ti mearga de adata asta.  Dupa cate vad, nu esti singurul. De data asta stau bine cu moralul, si nu ma va mai speria nimeni.
  Pe mine nu titlul ma face sa scriu.
   Voi scrie atat cat voi avea timp, cat ma pricep, cat  am invatat la scoala, si unde vreau.
  Nu cunosc alte limbi de circulatie internationala, asa ca voi ramane pe forumurile noastre. Eu nu cer si nu mai dau socoteala la nimeni.
   Sfaturi pot sa dau, doar pentru cel care crede in ele.

D006

...scuze..
    Oameni buni hai sa nu ne mai... tachinam...Suntem oameni cu un oarecare grad de cultura si intelegere ..nu suntem carutasi...
   Sa incercam sa nu mai ne gindim la subiectul acesta citeva zile si totul este ok...
     La buna intelegere...

balasbebe

Si eu aici propun sa lasam dreptul fiecaruia la replica, dupa care "TOPIC INCHIS"

PricopArthur

Dle Balas, nu la dumneata a facut referire Cristi. Nu trebuie sa te simti atins.
       Tot respectul,
Miere multă şi inimă curată!

alt stupar

Citat din: lindeD-le drone,
lipsa de timp acordat acestui fapt sa stau sa ma loghez sa gasesc parola ect ca doar nu stau pe net numai pt un singur caz, si inca ceva,eu am vrut prin aceasta inbunatatirea forumului si nu ingradirea lui ,cu ani in urma cind eram pe forumul (desfintat)am inceput sa ma dau si eu mare cu netul,am contactat citva prieteni apicultori cu care fac pastoral ,l-eam prezentat forumul, cu regret m-iau spus ca nu au timp de asa ceva,mentionez ca fiecare avea atunci peste 150fam. de aceia am dat ex. de pe alt site cu anunturi  de citi sint inscrisi acolo ,aratatimi aici un formist cu peste 150 fam, si inca ceva ,eu am venit cu o propunere la administrator,ori daca matale esti acela ,nocoment,dar daca nu , nu vad de ce ai da lectii de buna purtare la toti, nu astept nici un raspuns.

Las-o balta domnule ! Daca ai un pavilion vopsit frumos (sincer) nu trebuie ca noi, ceilalti sa-ti multumim neconditionat ca te loghezi. Cat despre nr. de familii...ce mara branza sa ai 150...am mai multe dar tot imi ramane timp daca vreau sa discut cu alti apicultori ! Ori poate d-ta inca nu ai terminat de stors si te retinem ?

D006

..iarna avem si timp de net..iarna pot sa am grija de toti stupii in doar citeva zile de munca, am rezolvat tot ce este..
  Si oricum seara vine repede si timp este...numai sa si vrem...Dar poate, exista temerea ca daca am dialoga pe forum ''ne-am vinde secretele''...Multa lume poate doar citeste...si pleaca...sau participa la subiectele fierbinti...Sunt citiva pe aici care discuta orice dar apicultura nu prea vezi la ei...

D006

Lipovene, ce stai asa rastegnit,nu t-eo fi durind miinile,de atita apicultura,mai pune jos si te odigneste,,,,,,,,,,,,,, cu atitia stupi pe cap,si timp liber :rolleye  :roll:  :dinti:

D006

Ce frumoase erau dialogurile de inceput ale forumului ...  :zzz:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: dragos2006 din Septembrie 17, 2010, 09:28:51 p.m.
  Ce frumoase erau dialogurile de inceput ale forumului ...  :zzz:

adevar graisi...

ca in casnicie:
la inceput borcanul de miere,... apoi borcanul doar... si in final cioburi si amintirea mierii

suntem la faza de borcan gol

propun ori sa-l umplem cu miere, ori sa inchidem forumul
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

prisecarul

intervine multumirea de sine, iar incepatorii pun intrebari din ce in ce mai putine  sau gasesc deja raspunsurile in postarile trecute, dar s-a diminuat si entuziasmul de inceput de drum!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!