• Welcome to Forum discuții Apiardeal. Please login or sign up.

Atentie !

Creat de dragos2006, Septembrie 12, 2009, 01:35:54 p.m.

« precedentul - următorul »

D006

Cineva mi-a "lucrat " calculatorul , daca il prind "il fac de la brau in jos ".
  Sigur este un obsedat de Apiardeal deoarece calculatorul nu ma lasa sa intru pe paginile mele de aici iar in rest merge OK.
  Javra care ai facut asta nu uita ca mai sunt si alte calculatoare in lumea asta !

D006

Te-ai  pus  rau  cu  Ionita si  acum  te  face varza. :rotfl:
Am  avut  si  eu  probleme  de  genul  asta  cand aveam  disputa cu  Drone.

D006

Daca nu mai au argumente logice apeleaza la gandirea lor de oameni sociopati , dar sa nu uite ca s-ar putea sa-i intalnesc fata in fata si atunci nu vor mai fi aparati de calculatoare.  :nono:
  Norocul javrei care a facut acest lucru este ca plec in aceasta seara in Franta si nu am timp sa ma ocup de el dar cand ma intorc voi apela la niste prieteni care lucreaza in politie si se ocupa cu astfel de fraude .
Mie acum imi vin avertismente sa nu mai intru pe apiardeal pentru ca este un site nesigur .  Bee lover forumul a cam fost atacat...

D006

Am o rugaminte la cine are putin timp , cautati Apiardeal cu Yahoo si vedeti daca primiti avertizarea de mai jos :
search resultsALBINE FORUM DE APICULTURA APIARDEAL 
Warning: Dangerous Downloads
Forum de discuţii şi anunţuri din domeniul apiculturii. ... ALBINE FORUM DE APICULTURA APIARDEAL. APICULTURA, ALBINE, CEARA, MIERE, PROPOLIS, ...

lucian avram

Citat din: dragos2006Am o rugaminte la cine are putin timp , cautati Apiardeal cu Yahoo si vedeti daca primiti avertizarea de mai jos :
search resultsALBINE FORUM DE APICULTURA APIARDEAL 
Warning: Dangerous Downloads
Forum de discuţii şi anunţuri din domeniul apiculturii. ... ALBINE FORUM DE APICULTURA APIARDEAL. APICULTURA, ALBINE, CEARA, MIERE, PROPOLIS, ...

:uimit: am cautat apiardeal pe yahoo si intradevar asa este apare avertisment dangerous downloads :uimit:  poate administratorul stie ceva ? :hi:

bee_lover

Stati linistiti, acel mesaj apare datorita toolbarului de la 3xforum, daca nu il downloadam si instalam nu apar probleme.

milu56

Deci nu sunt probleme!

lucian avram

Citat din: bee_loverStati linistiti, acel mesaj apare datorita toolbarului de la 3xforum, daca nu il downloadam si instalam nu apar probleme.

:hi: cine stie..... cunoaste ........ mare smecherie si informatica asta ! :hi:

milu56

Bine ca nu sunt probleme,nu are mare importanta cata informatica stim.

D006

Citat din: dragos2006Cineva mi-a "lucrat " calculatorul , daca il prind "il fac de la brau in jos ".
  Sigur este un obsedat de Apiardeal deoarece calculatorul nu ma lasa sa intru pe paginile mele de aici iar in rest merge OK.
  Javra care ai facut asta nu uita ca mai sunt si alte calculatoare in lumea asta !

Pentru mine este o   veste proasta.Am fost sigur ca descoperisem leacul la paranoia de care eram sigur ca sufeream.Acest leac este........... nu mai intru pe stuparitul.......nici macar la bomboane, pardon ,tromboane.
Dragos,de tine  le este frica,ori au avut nevoie de audienta, de te-au lucrat asa tarziu.

milu56

Nu pot sa faca nimic,cel putin eu am antivirus care nu ma lasa sa intru unde nui de intrat.

D006

La mine era interesant ca nu puteam intra la Jurnal apicol , aici... si apimondia in rest puteam intra oriunde fara restrictie . Ionita nu a inteles ca nu este din vina cookis pt daca era asa nu mai putem intra nicaieri . Pe gainaritul pot intra oricand si sa scriu dar nu are rost sa stau langa niste oameni fara caracter sau bolnavi psihic.
PS  Ionita pune o poza cu fata ta se te recunosc si eu la expozitie la Bucuresti ?