Intrebare dispozitiv pentru rame

Creat de silvius, Mai 28, 2013, 12:36:09 PM

« precedentul - următorul »

silvius

Pretul este acelasi 250 ron tre sa dau comanda

Nu era sigur daca perforeaza rame de tei ....
http://www.youtube.com/channel/UCR3DP1eqZG_3QABNhd6pz_g"  - Poti vizita si canalul meu YouTube :)

silvius

Una bucata dispozitiv primit de la domnul Uve merge brici   :bravo:
http://www.youtube.com/channel/UCR3DP1eqZG_3QABNhd6pz_g"  - Poti vizita si canalul meu YouTube :)

PARINTELE

Dispoyitivul creat de UVE,este extraordinar.  :bravo:

pop alin daniel

 :bzz: :bzz: merge la insarmarea verticala avand in vedere ca leatul superior este mai gros? :bzz: :bzz: