Licenta gratuita 6 luni promotie Bitdefender

Creat de Kov iulian, Martie 14, 2014, 06:34:45 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

De prin comunitatile it online am aflat urmatoarea stire si vreau sa o impartasesc.

Se pare ca cei de la Bitdefender ofera gratuit  in cadrul unei promotii pentru 6 luni o licenta de Bitdefender  .

Aici gasiti link-ul:
http://www.bitdefender.com/media/html/betanews/

De la momentul postarii promotia mai este valabila 7 ore si 30 minute.

Am luat si eu una acum cateva minute, chiar daca folosesc Ubuntu, nu se stie cand am nevoie de ea.
Mai am una si pentru mobil, pe un an de zile tot gratuit luata.



oroles

Eu am o licenta Bitdefender originala de BD Antivirus. De cate ori o activez pe un calculator imi arata 365 de zile. Cand aproape sa expire il dezinstalez si il reinstalez. Din momentul in care l-am reinstalat imi arata ca perioada de varabilitate inca 365 de zile. De 5 ani nu am cumparat AV pentru calculatorul nevestei. I-am zis unui prieten care lucreaza la Bidefender si mi-a zis ca nu are cum. I-am facut screenshoturi si i-am aratat. Asta mirat si el le-a aratat celor de la tehnic. Verdictul lor a fost clar: "Calculatorul tau nu are registry!" :)

Mi-au cerut keyul cumparat si am refuzat. Stiam ce urmeaza... BD Free e foarte bun!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

marian_6777

Nu sunt decat doua cai sa ajungi in varful unui stejar: sa muncesti catarandu-te sau sa te asezi deasupra unei ghinde si... sa astepti sa creasca.

sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

aditza_71


Kov iulian

Este bine sa folositi/activati acea licenta in maxim 30 de zile altfel o pierdeti.

Trebuie introdus codul ala intr-un antivirus Bitdefender sa stie ei ca sa folosit apoi nu mai conteaza ce faceti, puteti chiar dezinstala antivirusul.