LUMEA APICOLA -Revista dedicata crescatorilor de albine din Romania

Creat de filip, Mai 06, 2007, 12:46:16 AM

« precedentul - următorul »

D006

..cind am primit ceva revista pt reclama...revista nu avea decit copertile...
  si luna trecuta am primit revista normala la abonament iar ca dupa citeva zile sa primesc inca un rind de coperti...

D006

Imi place ''Lumea Apicola'' ca are multa reclama legata de tot felul de firme care produc utilaje pt apicultura..plus adrese de net--ale firmelor respective..

D006


bee_lover


bee_lover

Cei care vor sa se aboneze  la Lumea apicola o pot face aici http://www.eurohonig.com/index.php?pagina=plante    Downlodati talon abonament,completati si trimiteti la e-mail :wink:

Gruies

Eu m-am abonat dar pe 2008 n-am primit nici un numar.Am un gust amar.Acu si astia sunt tepari????HUUUOOO
GRUIES.

tepes v

Citat din: GruiesEu m-am abonat dar pe 2008 n-am primit nici un numar.Am un gust amar.Acu si astia sunt tepari????HUUUOOO
GRUIES.
luati legatura cu dansi
sunt o firma serioasa si nu cred sa faca asemenea gesturi .
eu am avut o problema din cauza postei cu revista romania apicola dar sa rezolvat (scrisoarea cu talonul si chitanta nu a mai ajuns la editura )
giurgiu

Gruies

S C U Z E!!!!!!! azi au venit ambele numere.
HUO mie!!!gruies :limba:  :limba:  :limba:
abia astept sa le cetesc..............

D006

revista este ca o completare la "romania Apicola" din ele doua ar iesi o revista buna :nod:

bee_lover


D006

:hi:
Vreau sa fac abonament pe 2009 la revista "Lumea apicola", am gasit un talon de comanda pe net dar, inainte de a trimite banii, incerc sa vorbesc cu cineva de la Eurohonig, pe numerele de pe site si nu reusesc deloc. Robotul spune ca nu sunt alocate numerele. Ma poate ajuta cineva?
De asemenea, as vrea sa cumpar si numerele pe anul 2008. Le-as comanda prin posta la aceeasi firma, dar se pare ca la cei 4.5 lei pe revista se adauga 4 lei taxe postale pentru fiecare numar, sau cel putin asa inteleg eu. Le-am trimis un e-mail prin care solicitam niste lamuriri, dar liniste si pace!

D006

in 2009 revista va apare trimestrial.. Este foarte buna , o recomand cu incredere.
Scrie pe site-ul Eurohonig pt. abonament si reviste mai vechi.

D006

:hi:
Stie cineva daca a aparut primul numar din Lumea apicola? Am facut abonament anul trecut si mai e putin si trece primul trimestru si nu am primit revista.

filip

Citat din: kio:hi:
Stie cineva daca a aparut primul numar din Lumea apicola? Am facut abonament anul trecut si mai e putin si trece primul trimestru si nu am primit revista.
Am inteles ca apare o data la 3 luni deci TRIMESTRIAL.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006