LUMEA APICOLA -Revista dedicata crescatorilor de albine din Romania

Creat de filip, Mai 06, 2007, 12:46:16 AM

« precedentul - următorul »

filip

Azi am primit revista prin posta.Fotografii foarte reusite color,articole interesante,preturi achizitii la miere poliflora,miere tei, miere salcam,polen, propolis ,ceara bruta.Ex miere poliflora 3,7 lei si 5 lei.Preturile variaza nu sunt plafonate.Este primul numar si doresc sa felicit initiativa este nevoie de informatie :hi:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bee_lover


bee_lover


D006


bee_lover

v-ati prelungit abonamentul? pentru numarul din decembrie trebuie prelungit abonamentul...sa nu uitati si sa va intrebati de ce nu m-ai primiti.

frantescu


D006

..este mai buna decit Romania Apicola ...la anul trebuie sa aleg..dar este usor de ales....cind exista Lumea apicola...

bee_lover

Domnule frantescu pretul revistei este 4.5 roni,iar pentru informatii ii gasiti la nr de tel 021/3192407 sau e-mail: E-mail (cu 2 de a)abonamentul se face pe cate 6 aparitii.

maximus


bee_lover


D006

..a aparut nr 7 din luna noiembrie la Lumea Apicola...scrie si de Roinita la pag 12...

bee_lover

Eu nu stiu cum trimit revista ca eu inca nu am platit pe noiembrie adica am platit alaltaieri da inca nu am trimis dovada platii si azi am primit revista...poate trimit si pe gratis ...:smile:))

D006

.. ...sau poate ai platit si ai uitat...si acum ai platit a doua oara...ca pe gratis, nu cred sa se incurce ei...

D006

sunt pentru reclama. am primit si eu 2 reviste in lunile trecute. chiar nu stiu de unde au luat adresa mea. nu am facut abonament.

filip

Citat din: cristi xsunt pentru reclama. am primit si eu 2 reviste in lunile trecute. chiar nu stiu de unde au luat adresa mea. nu am facut abonament.
Din baza de date a Eurohonig
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)