din istoria revistelor apicole

Creat de dragos2006, Ianuarie 15, 2008, 12:27:29 AM

« precedentul - următorul »

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

D006

M-am nimerit si eu in cateva seri in care un anonim  posta clabuci pe aici iar bietul romikele nu mai reusea sa faca curat , pe bune , munca grea !

D006

In timpul comunismului exista o asociatie a crescatorilor de albine care in fiecare an publica o brosura unde erau prezentate bolile la zi si metode de combateri . In ziua de azi nimeni nu se mai ocupa de combaterea centralizata a bolilor.
Va prezint brosura din 1987 :

stefan1

Nu sunt totdeauna de acord cu Dragos, dar aici a fost criticat aiurea. Toti putem gresi, iar daca cineva ne corecteaza nu inseamna ca ,se da destept'. E chiar interesant ca a aratat acele reviste vechi si va asigur ca se si gasesc unele lucruri interesante in ele. Bravo lui ca le are si ca face efortul sa le arate si la altii!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

gheco

Toat respectul pentru moderatori si munca lor. De cand "lucreaza", si nu-i usor, nu mai am avut prilejul sa ma enervez.
Cat despre subiecte noi si reactivarea celor necesare momentului apreciez ca este la latitudinea celor care scriu pe forum si se face. Important este ca fiecare sa scrie despre ceea ce stie cu certitudine.
Forumul este un loc unde se poate invata foarte mult de catre cei care stiu sa citeasca si pentru asta trebuie sa nu punem in practica culmea pedagogiei.
Cu stima
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/