Oferte

Creat de mihai.vr, Martie 09, 2014, 08:05:28 PM

« precedentul - următorul »

Lt_Lucky28

Salut .

Capsatorul de la lidl .... este ok , poate nu este perfect  pentru apicultura dar este util  ,  raportul pret  / calitate  eu il consider favorabil in comparatie cu alte oferte , Personal mai am cateva scule PARKSIDE si sunt multumit de ele .

TDI

Întrebarea este daca înafara de capsele de 15 mm pe care le au disponibile mai se găsesc si alte dimensiuni? Eu am cumpărat unul. Multumesc pentru informatie!

yulian

Zahar Margaritar la Carrefour 3.65lei/kg. Oferta valabila azi si maine.  :wink:

pistol28

Citat din: yulian din August 11, 2014, 08:59:25 AM
Zahar Margaritar la Carrefour 3.65lei/kg. Oferta valabila azi si maine.  :wink:

Poate ai vrut sa scrii 2,65 lei/kg. ?
Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

yulian

Pe acolo...dap. 2.65 lei/kg.  :thanks:

dodo79

2,65 zahar de ludus sfecla vrac.auchan tg mures.
lemarco 2,7 /kg

octav

2.55 la Metro. Eu am luat din Bacau.
http://jimm69.sunphoto.ro

Fa cat mai multe greseli cu putinta, dar tine minte un singur lucru; nu fa de doua ori aceasi greseala. Si te vei dezvolta ---
OSHO - Curajul Placerea de a trai periculos

Cubby

la carrefour e zahar coronita la punga de hartie cu 2.79, iar la un bon de 200 lei primesti voucher de 20 de lei.

standdupp

Citat din: octav din August 23, 2014, 08:27:56 PM
2.55 la Metro. Eu am luat din Bacau.

Mare atentie cu zaharul de la metro dava e marca 'aro'. Eu am cumpărat si are un miros destul de tare fata de celalate sortimente, iar la administrare albinele simt f ușor.
Un apicultor incepator

sorinma

La Kaufland ,coronita 2.85 ron/kg
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

rusu marius mircea

de la Profi am luat in 21 august zahar cu 2.69 lei/kg
marius

mosunick

Penny -2,79, Barta Ati Satu Mare 2,70.
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

octav

Citat din: standdupp din August 24, 2014, 12:15:27 PM
Citat din: octav din August 23, 2014, 08:27:56 PM
2.55 la Metro. Eu am luat din Bacau.

Mare atentie cu zaharul de la metro dava e marca 'aro'. Eu am cumpărat si are un miros destul de tare fata de celalate sortimente, iar la administrare albinele simt f ușor.
E cristal la sac de 50 kg.
http://jimm69.sunphoto.ro

Fa cat mai multe greseli cu putinta, dar tine minte un singur lucru; nu fa de doua ori aceasi greseala. Si te vei dezvolta ---
OSHO - Curajul Placerea de a trai periculos

sandupop

Penny market, zahăr Agrana la 10 kg, 27, 99 lei.
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

yulian

Am luat o reclama de la Profi...in 09.09 va fi 2.59 lei/kg zahar Margaritar, oferta valabila celor cu carduri de fidelitate, dar din experienta proprie dau putin...4-6kg/bon.  :uimit: