Emil Borgovan nascut in Lesu B-N in 1956

Creat de milu56, Octombrie 27, 2009, 12:09:27 AM

« precedentul - următorul »

D006

Citat din: milu56
FIECARE DA CE ARE  orcum stuparitul este frumos pentru cine are dragaste de albine
Te-ai cam balbait cand ai scris aici.
Ce ai vrut sa zici?

D006

Citat din: milu56
Citat din: AndreiRN
Citat din: milu56Andrei
Dodge diesel dually?
Nu mia furat ochi,dar i-mi place,spune-mi daca vrei sa ma ajuti,contracost bineinteles.
Dupa mine cel mai bun truck de o tona.
Motor Cummings si un consum relativ mic.
Acuma sunt preturi ff joase si ocazi bune.
Gaseste-ti masina si daca e pe aproape ma uit la ea si ti-o trimet.
I-mi place masina din poza,poti sa te interesezi daca nu e vanduta?
Masna din poza este vanduta de dealer si este pe benzina nu motorina cu un motor de V10 8 litri si transmisie automata ce nu as recomanda. Are link de email ca sa poti sa le scri direct sa-i intrebi si este in Nord Carolina cam la 5000 km de mine.
Mai usor vezi una aici.
http://motors.shop.ebay.com/Cars-Trucks ... 06.c0.m282

milu56

Multumesc Andrei,am vazut ceva foarte practic aici,o sa ma mai orientez, vezi asta care mai are o zi nu stiu ce vrea sa zica:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1998-DOD ... 20af1c3129

milu56


milu56

Andrei,asta lovita daca se poate cumpara cred ca este rentabil si modelu i-mi place,spunemi te rog cum se prcedeaza sa o pot obtine.


milu56

Orcum acum nu mai am nevoie de ajutorul tau Andrei am rezolvat problema cu masina.

D006

Perfect.
Transportul te costa $1000 si eu cred ca nu merita.

silviubuciuman

pe linga transport mai trebuie taxa de omologare pe drumurile europene taxa vamala  etc

milu56

#84


dorindafi

din filmul al doilea care sunt doicile shi care e regina ca tare bine mai deamana una cu alta :rotfl:
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

milu56

Citat din: dorindafi din Decembrie 12, 2011, 11:17:27 AM
din filmul al doilea care sunt doicile shi care e regina ca tare bine mai deamana una cu alta :rotfl:

Ai rabdare doar carcotasii sunt cu stirile si sigur o sa inceapa jurnalu. :rotfl: :finger:

dorindafi

Citat din: milu56 din Decembrie 12, 2011, 03:32:42 PM
Citat din: dorindafi din Decembrie 12, 2011, 11:17:27 AM
din filmul al doilea care sunt doicile shi care e regina ca tare bine mai deamana una cu alta :rotfl:

Ai rabdare doar carcotasii sunt cu stirile si sigur o sa inceapa jurnalu. :rotfl: :finger:
sa-mi trag PALME  =)) =)) =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

POSTASUL

 sami bat copii cu cureaua de la ceas   =))  =))  =)) mai nea Milu astea miar fii bune vara sa le am la stransul fanului  =))  =)) :nebun:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

cred ca ti ar murii animalele de foame daca te ai baza pe ele  :rotfl: :rotfl: