Emil Borgovan nascut in Lesu B-N in 1956

Creat de milu56, Octombrie 27, 2009, 12:09:27 AM

« precedentul - următorul »

D006

Pe unde s-o fi ascuns Milu ? sau este in concediu in Tahiti ...   :zzz:

sfantul spiridon

eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

sfantul spiridon

poate
ar trebui sa-i cerem scuze, noi toti aia care l-am mai intepat
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

sfantul spiridon

domnule milu,
multumim ca ati revenit printre noi si ca ne-ati iertat pentru grosolaniile cu care nu putini v-am tratat...sper sa fiti iarasi acea prezenta zilnica ...
sanatate!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

domnule milu bine ca ai venit.Daca se poate, "mai rarut ca-i mai dragut"
decat postari de toata ziua si aiurea'n tranvai, mai bine unul pe luna si cu folos.
nu va-am simntit lipsa.

milu56


crisbee


orbanstefan64

ne milu ti am mai zis eu dvs ca ati chiulit mult
bine at i revenit!!!

D006

Poate că de data asta se lasă de cioace şi postează serios, nu doar aruncă două trei cuvinte aiurea pe fiecare topic doar să-şi vadă numele pe listă.
  Deşi cred că sper degeaba , nu poţi învăţa un câine bătrân trucuri noi.

ioanardelean55

daca nu va place ce posteaza nu-l mai cititi ! nu e usor sa postezi atat,i-ti trebuie timp ,idei ,si sa-ti faca placere,iar d-ul Milu le are pe toate ,asa ca lasati omu s-si faca treaba .

sfantul spiridon

Citat din: vasy75Poate că de data asta se lasă de cioace şi postează serios, nu doar aruncă două trei cuvinte aiurea pe fiecare topic doar să-şi vadă numele pe listă.
  Deşi cred că sper degeaba , nu poţi învăţa un câine bătrân trucuri noi.
domnul meu,
nu sunt un om atat de citit pe cat sa dau sfaturi insa va pot spune ceva...dreptatea ochiului stang, intotdeauna este putin mai dreapta decat dreptatea ochiului drept...
sa avem sanatate!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

milu56


D006

Vad ca uni sant gata sa dea comanda cand si ce sa posteze omul pai daca vrea posteaza daca nu NU iar daca vrei citesti daca nu treci mai departe ca nui nici o problema ce parca de noi sau de mine le place la toti ? NU.Dar astai viata trebuie sa mergem inainte fara sa ne cramponam in anumite lucruri sau oameni.

D006

Citat din: milu56
http://apitab.ning.com/profile/silvialupianez
Asta e noua ta ....... lauda?
Da zi ceva si despre albine.

milu56

FIECARE DA CE ARE  orcum stuparitul este frumos pentru cine are dragaste de albine