vreau faguri

Creat de dragos2006, Mai 15, 2007, 01:28:12 AM

« precedentul - următorul »

D006

Sunt incepator in ale stuparitului si as dori si eu informatii despre faguri. Ma intereseaza cam cat costa fiindca la Apicola costa 40RON. Multumesc! Astept raspunsuri.

bee_lover

incearca la eurohonig de pe net  la urmatoarea adresa: www.eurohonig.com Calitate foarte buna si albinele il iau repede la construit  si ti-l trimit prin posta cu plata prin ramburs... O alta firma  este firma ETTA  din Bistrita str. grivitei nr. 9
tel mobil:0744796494 si e-mail: E-mail. ti-l aduc si acasa.
Numa bine :hi:

PricopArthur

E bine sa ai ceara la schimb si te costa mai ieftin.
Cumperi ceara cu 4 - 6 lei /kg platesti manopera inca 4 -5 lei/ kg si cu tot scazamantul la ceara iesi cam la jumate de pret.
Miere multă şi inimă curată!

pintilied

Pentru a lua faguri artificiali la aceasta data e recomandabil sa te duci personal sa-i ridici. Avind in vedere temperaturile de afara ,fagurii devin casanti
si se sparg in timpul transportului.Experienta capatata pe propria piele(mai bine spus buzunar).
Nu tot ce zboara,face miere!

PricopArthur

M-am interesat pe piata de pretul cerii. Din pacate pretul e de 15 - 20 lei / kg. :sad:
Miere multă şi inimă curată!

stefan1

E normal sa fie mai scumpa ca mierea. Inglobeaza mult mai multa munca si energie.Pacat e de cei care o falsifica pentru 2 lei in plus.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)