CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

bucovineanu

LA MULTI ANI Mariane si numai buni sa fie.

romikele

La multi ani si MULT din tot ce-ti doresti!

mosunick

LA MULTI ANI, MARIAN! Sa fii iubit si sa vinzi multe prese! Sa iti traiasca albinele si sa se inmulteasca, sa iti dea miere si polen si propolis si ce-i mai vre' tu!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

marian sima

Multumesc de urari si va doresc asemenea. :hi:

Romikele ai grija ce zici,s-ar putea sa-mi doresc sa scap neciufulit atunci cand ne v-om intalni. :rotfl: =))

Apropo de ce doresc,daca cine are si vrea sa-mi comunice nr de tel al lui Corneliu Iuga.

stefan1

  Cu intarziere,  LA MULTI ANI pentru MARIAN SIMA! > Sanatate si tot ce-ti doresti!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

apivasmob

La multi ani! MARIAN SIMA ,numai impliniri pe toate planurile.
Sanatate tuturor apicultorilor

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marian sima


sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele


romikele

La multi ani tuturor celor ce poarta numele arhanghelilor Mihail si Gavril!
:happy_birthday: : sampanie: :birthday: :birthday: : sampanie:

roi_ag

   LA MULTI ANI ! ROMIKELE ,sanatate si visuri implinite !  :happy_birthday:   :birthday:   : sampanie:

marian sima