URARI PENTRU CRACIUNUL 2011 SI PENTRU ANUL NOU 2012

Creat de pharaonu75, Decembrie 22, 2011, 10:35:53 PM

« precedentul - următorul »

tassevasi

  Ma alatur si eu dvs  si urez tuturor colegilor ,prietenilor ,moderatorilor ,numai bucuri ,sanatate si fericire  in noul an ce va veni .
  Numai bine . :hi: :hi:

4unix

In primul rand vreau sa va multumesc pentru suportul tehnic si moral pe care l-am primit din partea intregii comunitati a forumului, iar apoi sa va urez un AN NOU  asa cum vi-l doriti , plin de belsug si impliniri, de multumire si liniste sufleteasca.


La multi ani!

edy_mh

UN AN NOU FERICIT TUTUROR APICULTORILOR, SANATATE LOR SI ALBINUNTELOR SI NU IN ULTIMUL RAND SA DEA DOMNUL UN AN BOGAT IN NECTAR.
   LA MULTI ANI!!!
Nimeni nu s-a nascut invatat, asa ca ai rabdare cu bobocii.
Totusi sa nu uiti.. si bobocii cresc.

http://edymh.sunphoto.ro/Apicultura

lucian71

si din partea mea UN AN NOU FERICIT SI LA MULTI ANI tuturor apicultorilor .  : sampanie:

POSTASUL

#109
La Multi Ani APIARDEAL 2012   : sampanie:   :hi:  :hi: 
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

D006

La Multi  Ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 : sampanie: :happy_birthday:

Va  doresc  un  an  nou  fericit  tuturor :Orban,Romikele,Bucovineanu,Valter,Dragos,Stefan,Filip,Milu,Pfaraonu,Batranu,Centrifuga,Bio,N.A.Marin,Pricop,Americanu,Pedro,Combra,Luchy   si  toti  ceilalalti pe  care  nu-mi  da  timp  sa-i  citez.
LA MULTI  ANI 2012!!!!!!!!!!!

eugen.p

                                                             LA MULTI ANI !!
                               Sanatate,un an bun si tot ce va doriti in noul an :hi: :hi: :hi: tuturor.             

sherifu dan


Adrian Roman

LA MULTI, MULTI ANI ! SA AVEM PARTE DE SANATATE, CA-I MAI BUNA DECAT TOATE, SA FIM HARNICI SI SA NE DEA DOMNUL UN AN CU VREME BUNA. LA MULTI ANI,2012 !!! : sampanie: : sampanie: : sampanie: :birthday:

stefan1

  La sfarsit de an vreau sa multumesc adminilor si moderatorilor care au grija de acest Forum, celor care pun intrebari si celor care incearca sa raspunda si tuturor celor care il citesc. La toti doresc sa ne dea Domnul un an 2012 bun, iar noua sanatate si putere sa ne facem partea noastra.
  LA MULTI ANI!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64

                                         la multi ani tuturor!!!!!!!

Ionut Mioveni

LA MULTI ANI 2012!!!
Inchin un pahar de  : sampanie:  in cinstea voastra dragi colegi!!!
:birthday:

barabasl

LA MULTI ANI 2012 !

Sanatate si implinirea tuturor dorintelor in noul an!

serban-cristi

Dmn.Orban cred ca din cauza traficului ati intarziat 5 secunde.""LA MULTI ANI"" :bravo:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: serban-cristi din Ianuarie 01, 2012, 09:46:22 AM
Dmn.Orban cred ca din cauza traficului ati intarziat 5 secunde.""LA MULTI ANI"" :bravo:

greu tare cu internetu` asta...
aglomeratie mare pe teava de comunicari...

de la 00:00:01 ma chinui sa intru si sa ve fericesc

ANUL ASTA VA  DORESC LA TOTI SA AVETI OCHII PLINI DE LA CRIMI... DE BUCURIE SI SA FITI IN STARE SA RADETI DE TOATE NECAZURILE

FORTA FIE CU EI SI DOMNUL CU NOI SI ALBINELE NOASTRE

: sampanie:  : sampanie:   La Multi Ani   : sampanie:  : sampanie:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333