buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Citat din: Toma Sergiu din Ianuarie 12, 2013, 06:10:33 PM
Daca lucrez pe lada profului Ursu la 20 de ani ma vedeti cu par alb in cap  :) :D :rotfl:

De la varachetul bio? =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Toma Sergiu

De la tot ce se intampla acolo  :D :D . O lada "greoaie" ... El spune ca a incercat in viata sa isi usureze munca dar cu acest model de stup a ingreunato rau de tot  :mad:  :rotfl: :rotfl:

orbanstefan64

de la marin avem de invatat !!!!!
de la profu .........Doamne iarta ma !!!!!

romikele

De la toata lumea avem de invatat. De la unii de bine, de la altii de rau... toate informatiile au importanta lor.

plindemiere

nea Marin e unul dintre preferatii mei, pentru simplul fapt ca atunci cand face un film, il face tratand un subiect de la inceput pana la sfarsit. Pe langa faptul ca are multa experienta, are si aceasta calitate de a discuta despre o singura problema pe toata durata filmului, de aceea il apreciez mult. Ceilalti incep cu o tema si apoi ajung la fel si fel de probleme care nu au nici o legatura cu titlul filmuletului pe care il fac. Mult succes si sa fiti la fel de bun si de acum inainte. :bravo:

Razvan HD

Nea ' Marin am facut gogosile dupa reteta ta  si au iesit extraordinare !
Multumim mult de reteta ! :nod:
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

romikele

Citat din: Razvan HD din Ianuarie 14, 2013, 08:53:49 PM
...au iesit extraordinare !...

Nu te cred!  :D
Trebuia sa pui o poza, sa vedem si noi care e cea mai mare gogoasa de pe Apiardeal  :rotfl:

Toma Sergiu

Nu puneti romanul la incercare ca ne trezim cu o gogoasa cat tigaia  :rotfl: :rotfl: :nudie:

G. Iulian

După aceeași rețetă: poză   :yes:

Razvan HD

Si mie mi-au iesit la fel ca si domnului   Gheorghevici I   !
Nu foarte mari dar nici mici tare ! :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Calin Catalin

Pofticios din fire cum sunt, fara activitate apicola concreta in aceasta perioada, m-am apucat si eu de facut crofne.
Sunt dator cu un zaibar domnului Marin si doamnei sale pentru reteta. Delicioase.
^:)^ :hi:
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

Fane

 :nudie:Eu am fost primul pofticios asa ca ar trebui sa împărțim șpaga cu  dl  Marin si aveti grija ca nu vad la nici unu MATCA :yes:
Salutari si felicitari celui care ne-a dat reteta de crofne :bzz:

marinlm64


marinlm64


marinlm64