CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Marek


stefan1

#1111
Citat din: Marek din Decembrie 01, 2011, 07:20:54 PM
   La multi ani tuturor Romanilor!...

Nu am identificat pe toti cei prezentati in videoclip. Cine stie sa completeze lista sau sa ma corecteze daca am gresit: ?, Brancus, Avram Iancu, Enescu, Mihai Viteazu, Cioran, Eminescu, Tepes, zelea Codreanu, Rebreanu (?), Eliada, Stefan Luchian, Arghezi, Stanescu, Kogalniceanu, Goga, Creanga, Cuanda, Hagi si Balcescu.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64

                                              : sampanie: La Multi Ani nicu25  : sampanie:

                                       :birthday: :happy_birthday: :birthday:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

milu56


MIHALACHE

Multumim de asa urari de-si nu va cunosc decat din filmele de pe net a-mi face placere sa citesc tot ce apare pe acest forum si am anvatat multe din experienta dvs. Va doresc multa sanatate si un an apicol cu multe realizari.

orbanstefan64


Bătrânul

david nick (46), albinasebes (33), Adiss (33)  :happy_birthday: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

                            : sampanie: LA MULTI ANI George N  !!! :birthday:


                                              :happy_birthday:



pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

George N


mape 48-petru manea


pharaonu75

#1123
LA MULTI ANI tuturor care poarta numele de Nicolae, sau derivatele!
Fie ca Mosul sa va puna in ghete cadourile mult dorite si sanatate cat puteti duce!
: sampanie: :birthday: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64