Era frumos...

Creat de dedu, Decembrie 09, 2010, 11:10:57 AM

« precedentul - următorul »

dedu

Treaba adminilor ce fac pe forum,nu ma bag,dar totusi....era frumos acel forum pe care puteai cetui online cu cine intra pe Apiardeal,stiu ca putem vorbii si pe forum sa postam dar parerea mea este ca era destul de mishto acel chat,daca se poate puneti-l iar.Va multumesc!!!
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

D006

Acea varianta era pt oameni CINSTITI.
Din pacate printre noi sunt multi cu o constiinta murdara.
Va reveni Romikele cu o noua varianta care nu va permite impersonarea altei persoane si se va da drumu.
Putina rabdare si intelegere.
Pana atunci deschide-ti topicul tau si intreaba acolo ORICE iti doresti.  :hi:

pharaonu75

@ Dedu -  pe acel chat eu puteam sa postez sub  numele de DEDU si sa injur pe oricine! Si lumea sarea la gatul lui Dedu! Asta era dezavantajul!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

De injurat se poate injura pe stadioane (de aceea sunt facute,nu  ?Aici cred ca este normal sa vorbim despre albine.VA ROOOOOOOG.Multumesc.

pharaonu75

Nici stadioanele nu sunt facute pentru a se injura pe ele! Sunt facute pentru sport, care nu are nimic de-a face cu injuraturile... insa unii au cam lipsit la multe lectii de bun simt! De aceea s-a ajuns cu chat-ul acolo unde s-a ajuns!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

odata cu bani care au "cucerit" spiritul sportiv, stadioanele s-au transformat in locuri de refulare de orice tip.
nu stiu cati dintre dvs. au participat la marile cuplaje de pe stadioanele republicii sau 23 august, ca sa poata face o comparatie intre ceea ce era atunci si ceea ce este acum.
banii au ucis fair-play-ul!
nu mai exista placere in a practica sau incuraja sportul, ci interes(e)!
cel putin asa cred eu!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

dedu

Citat din: prisecarul din Decembrie 23, 2010, 08:06:20 PM
odata cu bani care au "cucerit" spiritul sportiv, stadioanele s-au transformat in locuri de refulare de orice tip.
nu stiu cati dintre dvs. au participat la marile cuplaje de pe stadioanele republicii sau 23 august, ca sa poata face o comparatie intre ceea ce era atunci si ceea ce este acum.
banii au ucis fair-play-ul!
nu mai exista placere in a practica sau incuraja sportul, ci interes(e)!
cel putin asa cred eu!
Credeti-ma,daca ati juca fotbal ca un salariat si din fotbal te intretii nu te mai gandesti la placerea de a juca fotbal ci la banii pe care i castigi.
Apropo de suporteri,nu trebuie sa baga-ti toti fanii echipelor de fotbal intr-o oala,sunt si ''maidanezi'' ce se cred pe maidan dar si oameni care pur si simplu se uita la fotbal.
Apropo de injurat pe stadion,am mers cu niste amici la U Cluj-Gloria Bistrita si no....faceam galerie si la un moment dat taceam si ne uitam si in spatele nostru era un om,o femeie cu un copil de vreo 2 ani(mai mult nu cred ca avea) dar face copilul: M*** Bistrita  :rotfl: :rotfl: :rotfl:.
Credeti-ma,am murit de ras eu cu aia de pe acolo,acel copil va fi un adevarat fan ''U'' =))
Scandaluri fac suporterii din Bucuresti si cativa suporteri ai altei echipe din Cluj(nu dau nume) dar ceilalti nu prea sunt,priviti cand joaca echipele din provincie cum se poarta suporterii si cum se poarta la Steaua-Dinamo....cum niciun om nu se aseamana cu celalalt si nu trebuie bagati in aceeasi oala asa si suporterii.....nu in aceeasi oala:)
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!