Ziua Apicultorului Ramnicean 2010

Creat de apispuisoru, Noiembrie 03, 2010, 05:13:37 PM

« precedentul - următorul »

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

janese


orbanstefan64


D006


janese

astia zici ca sunt fratzi....asha se inteleg de bine!!!

janese

cum se pun poze mai multe la aceeasi postare????

janese

#114
de cand umblu eu prin targuri...asta e facuta de un meseriash...n-ai ce sa zici....a bibilit-oooo.....

janese

#115
xx
cumnateeee...sterge una!!!...ca  mi s-a balbait deshtu!!!! :hi:

A sters-o pharaonu' ! :hi:

pharaonu75

Citat din: janese din Decembrie 03, 2010, 07:15:40 AM
astia zici ca sunt fratzi....asha se inteleg de bine!!!

ASA, DA!!! :hi: :hi:
MA BUCUR CAND VAD CA SE POATE!

SA NU VA MAI CERTATI, CA IAU BICIUL LUI JANESE SI....  :hi: :hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jimm

... numai pufosi pe acolo..inclusiv fotograful  :) ....si ziceti ca din apicultura se traieste rau.... acum sa nu spuneti ca din cauza stresului.

orbanstefan64

#118
eeeeee pufosi   nu vezi ca si au luat hainele groase :rotfl: :rotfl:

D006

 Nu suntem pufosi , suntem musculosi.  :rotfl: