Ziua Apicultorului Ramnicean 2010

Creat de apispuisoru, Noiembrie 03, 2010, 05:13:37 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Lasa ca in februarie te "calcam" la Slobozia si nu mai scapi de noi cel putin 24 de ore !   :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

#91
Citat din: CRISTI M din Decembrie 01, 2010, 09:55:55 PM
Am reusit sa ajung acasa intreg , dupa 8 ore de mers cu masina  , nu am vazut in viata mea un strat mai gros de polei , iarba pe marginea soselei avea un diametru de 2-4 cm :mad:  .
Pharaoane , de ce eu nu te-am vazut ? :hi: :hi: :hi:

Salut toti apicultorii cu ocazia zilei de 1 Decembrie . :hi: :hi: :hi: :hi:

cum nu l-ai vazut?
era un tip tanar, in pantaloni de blugi, tremurand si cu o masca de pharaon  :uimit:



aaaa  si sa nu uit
cu o garda de albine auriii... faraonice

eu am reusit sa ii ciordesc una si am pus-o la avatar

va place?
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

tassevasi

Cum sa nu ne placa .
Chiar ma intrebam ,  unde gaseste  Florin asa frumuseti  ?
Sanatate si numai bine . :hi: :hi:

ben90557

Pacat de vreme si de efortul organizatorilor.Oricum le multumim !La capitolul marfa,mai era loc destul.N-am reusit sa-mi iau tot ce asi fi vrut           

pharaonu75

Pai dupa cum am mai spus, cred ca domnul Rascanu va veni la urmatoarele targuri cu TIR-ul! :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Un link cu ce s-a filmat nu este disponibil inca?
Astep cu nerabdare!
:hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

gore

Felicitari organizatorilor. Am fost, am vazut, am cumparat ceva. Dintre toti apicultorii nu am cunoscut decat pe Dragos si sotia, care i-am salutat, pe Dan Puisorul , ambii foarte ocupati si cu vreo 4-5 apicultori, nu le mai tin minte numele unii de la Rm.Sarat, altii de prin sud. Pacat ca nu am purtat fiecare un ecuson cu numele, eu il aveam acasa dar nu l-am luat. Dintre toti, doar o parte scriu pe acest forum si era bine sa ne cunoastem si la fata.
Oricum cred ca a fost frumos, de nevoie a trebuit sa plecam pe la 11, la anul poate vin firme mai multe si vremea mai buna. Cred ca organizatorii nu se asteptau la asa multi apicultori, dar acest targ fiind inaintea celui de la Campina, multi vor dori sa cumpere de unde le vine mai aproape decat sa mai mearga la Campina si in mijlocul iernii.  :hi:
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

Ceva poze,
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

Ursul circotas

Masa suedeza inbelsugate cu bucate imparetesti. Formatii profesioniste de muzica populara ,usoara si de opereta cu solisti de marca, majorete , animatoare toate au fost platite de DL. DRAGOS 2006 din buzunarul propriu . II multumim pentru ospitalitate. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Fericire va doresc !

D006

Citat din: Ursul circotas din Decembrie 02, 2010, 05:45:38 PM
Masa suedeza inbelsugate cu bucate imparetesti. Formatii profesioniste de muzica populara ,usoara si de opereta cu solisti de marca, majorete , animatoare toate au fost platite de DL. DRAGOS 2006 din buzunarul propriu . II multumim pentru ospitalitate. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
O informatie fff importanta dar daca venea de la o persoana reala poate era si credibila dar asa ......
Poate vrei sa-i facu un bine sau poate un rau cu aceasta afirmatie.
El cel putin a zis ca fiecare isi plateste consumatia si cunoscand relatia stransa dintre Dragos si bani ...............

gore

Am revenit,...
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

#102
x
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

gore

A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming