Orban Stefan

Creat de orbanstefan64, Decembrie 24, 2009, 05:31:54 PM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


Marek


pharaonu75

Ce faci Stefane? Lenevesti? =))
Nu ne mai incanti ochiul cu nimic nou si frumos? :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

LUMEEEE, LUMEEEE!!!
Priveste si te minuneaza de ce poate sa faca Stefan! 
:cool: Orban Stefan! :cool:

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Mi-a batut un nene de la curierat la usa si mi-a spus ca are un colet de la Mosu'!
Il intreb "care mos?" si imi raspunde mirat: "cum care mos? Mos Stefan, ca mos Nicolae a trecut!" =)) =))

Si pentru ca tot este de la Mosu', nu putea lipsi autograful...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Si pentru a fi sugur ca nu am probleme (probabil ma stie plecat cu sorcova), mi-a scris si cateva instructiuni pentru plutitorul din hranitor!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Multumesc mult!
Sa te tina Dumnezeu sanatos Stefane si sa ai infinite clipe de bucurie alaturi de familie!
:hi: %%- : sampanie: %%- :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

 =)) =)) =))
Postasule, vezi ca si mie tot nevopsit mi l-a trimis?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
S-a zgarcit la o lingura de vopsea... din aia verde!
=)) =)) =))
Dar lasa ca il vopsesc eu cu cel mai verde... rosu posibil!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

N-a mai avut vopsea, a dat-o pe toata pe stupi! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefanescu

Si eu am fost cuminte da nu am primit nika  :mad:
Pharaoane instructiunile de folosire erau in romaneste sau in ungureste?
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

POSTASUL

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 09, 2011, 10:25:36 AM
=)) =)) =))
Postasule, vezi ca si mie tot nevopsit mi l-a trimis?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
S-a zgarcit la o lingura de vopsea... din aia verde!
=)) =)) =))
Dar lasa ca il vopsesc eu cu cel mai verde... rosu posibil!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
asa e Stefanel   :rotfl: tare zgarcit mai este  :rotfl:  :hi: sai dea dumnezeu sanatate  :hi: si apropo Paharoane cam prea  cuminte ai fost anul asta ca ai primit cam multe cadouri  :nono:  =))
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Citat din: POSTASUL din Decembrie 09, 2011, 07:49:35 PM
...
si apropo Paharoane cam prea  cuminte ai fost anul asta ca ai primit cam multe cadouri  :nono:  =))

Da' sa vezi ce cuminte ma fac la anul! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


skypi_0040

Faneleeeeeee! Dalta aia vopsita cu verde de verde si cu autograf am primit-o, dar placa de surfing nu am primit. Crezi ca este corect? :uimit: :uimit: :uimit: